לפני כחודש ועדת השחרורים החליטה לקצר את עונשה של פרסיליה קשתי בשליש לאחר שנידונה ל-24 חודשי מאסר בפועל בגין הריגתו והפקרתו של דוד מזרחי ז"ל (82). בן דודה טום קשתי, סיפר הבוקר (שישי) בכמעט שבת שלום על ההתרגשות לקראת השחרור ועל הטעות שעשתה שהמשיכה לתפעל את חשבון האינסטגרם שלה גם בזמן שהיא מרצה את עונשה בכלא.

"כל עניין התמונות באינסטגרם זאת אחת הסיבות שהיא מלכתחילה נכנסה", הסביר קשתי, "אני חושב שאם לא היה את כל הבאז התקשורתי, והיא לא הייתה מעלה את התמונות לאינסטגרם ולסטורי, ואני יכולה לקורא לזה טעות, היה אפשר להגיע עם המשפחה של המנוח לסוג של פשרה. בסך הכל מדובר בתאונת דרכים שהילדה כאבה אותה וכואבת יום יום את המקרה הזה. זה מקרה חריג שיכול לקרות לכל אחד".

"פרסיליה היא נשמה טובה" המשיך בן דודה, "אני שמח שוועדת השחרורים החליטה על הקיצור, אבל היא עדיין בכלא, וכל יום שם זה נצח, אני מחכה שתצא. היא החיים שלי וגם עכשיו כשהיא אסירה היא מתעסקת שם בחינוך. היא בסך הכל ילדה טובה בנשמתה, מבית מאוד מכובד עם חינוך טוב".

View this post on Instagram

A post shared by Prisilia Kashty (@whereispk_) on

כתבו עליה דברים לא פשוטים.
"נכון, כותבים דברים לא פשוטים, לאנשים תמיד יהיה מה להגיד. המקרה עצמו הוא מקרה מאוד כואב וקשה. אני הצטערתי לא פעם ולא פעמיים גם בפני משפחת המנוח. זאת סיטואציה מאוד קשה שאי אפשר להכיל אותה. היא קיבלה את העונש על בשרה, היא יושבת כמעט שנתיים בכלא. זאת ילדה שלא נגעה בזבוב בחיים שלה, ולראות פתאום רוצחים ואלוהים ישמור, היא לא הייתה קשורה לעולם הזה. אז את העונש שלה היא מקבלת וגם כשהיא תצא זה משהו שילווה אותה כל החיים ובטוח שיהיה לה טראומה".