בימים אלו מרצה פרסיליה קשתי את מאסרה לאחר שלפני יותר מארבע שנים דרסה את דוד מזרחי, קשיש בן 78 שחצה את הכביש ברחוב אחד העם בראשון לציון. כידוע, סיפורה של קשתי נחשף לראשונה ב-mako סלבס, והיא עצמה הפכה לכוכבת רשת שמחזיקה בחשבון אינסטגרם מצליח עם עשרות אלפי עוקבים.

קשתי, בת דודתו של טום קשתי, המשיכה לפרסם לאורך כל שנות המשפט שלה תמונות שמציגות אותה נופשת בחו"ל ביעדים מפנקים כמו מיקונוס, האיים המלדיביים וכן בלאס וגאס, פריז ויעדים נוספים. בסך הכל, טסה קשתי לחו"ל 21 פעמים במהלך תקופת המשפט, וחשבון האינסטגרם שלה המשיך להיות פעיל אף בזמן שהיא ששהתה בכלא. לאחרונה, ערעור שהגישה פרסיליה לבית המשפט העליון בבקשה לקצר את עונשה, נדחה.

View this post on Instagram

A post shared by Prisilia Kashty (@whereispk_) on

בסרטו של חיים אתגר, "החיים הכפולים של פרסיליה קשתי" שישודר היום (רביעי, 21:15 בקשת 12), ייחשפו לראשונה הקלטות של פרסיליה משוחחת עם בני משפחתה מהכלא. באחת מההקלטות, נשמעה פרסיליה כשהיא מנסה להסביר את המניעים שהביאו אותה להמשיך ולתפעל את חשבון האינסטגרם שלה ולהציג בו מצג שווא של חיים זוהרים ונוצצים, בזמן שלטענת בני משפחתה, היא הייתה שרויה במצב נפשי קשה והביעה חרטה על מעשיה.

"אני כבר נמצאת חודשים במאסר במאסר בפועל, והאינסטגרם ממשיך להראות אותי מחייכת. איך זה הגיוני? מה אני מחייכת פה מאחורי סורג ובריח", אומרת קשתי. "אז מה, אז אנשים בחוץ צריכים לדעת את כל החרא שיש אצלי בנפש או חרא שקורה לי בחיים? למה? מי מראה את הרע?".

View this post on Instagram

A post shared by Prisilia Kashty (@whereispk_) on

"זה מרתיח אותי שעל בסיס חשבון אינסטגרם, שכולם יודעים כמה זה מזויף וכולם יודעים כמה באינסטגרם מנסים להראות כמה טוב וכמה שפע וכמה יש, וכמה סטייל... כאילו, זה אינסטגרם, אני לא מבינה את השפיטה הזאת. בגלל שהאינסטגרם עובד וממשיך להתנהל כרגיל, זה אומר שאני לא לוקחת אחריות?".