דן מנו משיק אירוע אתי דודאי
הישראלי המכוער? אין סיכוי | צילום: ראובן שניידר

לא פשוט להיות מעושרת: אתי דודאי קיבלה אתמול לא מעט טלפונים שחיממו אותה על גבי גזית, לאחר שהוא החליט להביע את דעתו על דודאי בתוכנית הרדיו היומית שלו ברדיו ללא הפסקה, כשהסביר למה לדעתו היא דוגמא מושלמת לישראלי המכוער.

גזית דיבר בתוכנית על דודאי בעקבות התנהגותה בפרק האחרון ששודר, כשנעלם לה הפלאפון והיא התעצבנה. גזית תיאר אותה כשמנה, מכוערת והוסיף עוד כמה דברים שהבהירו שהוא לא ממש מתרשם ממנה.

דודאי שמעה על השידור מחברים, ניגשה לשמוע את דבריו של גזית באינטרנט, חטפה עצבים והחליטה שהיא לא עוברת על זה בשתיקה. דודאי התייעצה עם מקורביה והחליטה להגיש תביעה נגד גזית ותחנת הרדיו. רגע לפני כן עשתה בתה מעשה, התקשרה לתחנת הרדיו, הסבירה את העניין ואת הפגיעה והבטיחה כי לא יעברו על זה בשתיקה.

 היום גזית כבר התנצל על דבריו בתוכנית ואף הקדיש לדודאי שיר. מעניין האם הסכסוך יחריף או שההתנצלות סיפקה את הדודאיות.

דודאי, זה מאחוריך?

"דנה הבת שלי התקשרה לרדיו ונזפה בהם ואיימה עליהם בתביעת לשון הרע. גבי גזית התנצל בתכנית שלו הבוקר, התנצלות מאוד מכובדת, והקדיש לי את השיר "יפה שלי" של אייל גולן. אסור לשתוק. אם הוא לא היה מתנצל הבוקר הייתי תובעת אותו על לשון הרע. חשוב לי לומר שכל האהבה והתמיכה שאני מקבלת מהסביבה נותנים לי המון כוח לא להיפגע מכל הדברים הקטנים האלו".

גזית, נכנעת?
"אני מודה שעשיתי טעות, התפלק לי 'השמנה המכוערת שהתפוצצה כמו משוגעת', אפילו לא ציינתי את שמה. כבר כשאמרתי את זה הצטערתי על זה כמובן. לא היה צורך במחאת ביתה כי אני החלטתי עוד לפני שאתנצל על זה בתוכנית הבוקר".

אין תמונה
גבי, הכל מקנאה

 

הקטע מהתוכנית אתמול: