היום (שישי) בפינה של יעל רגב וגלית ואילנית, עלה לדיון הסרטון שהעלתה שר פיטנס ובו היא לא מזהה את המתאמנות שלה כי השמינו וכן התגובות הקשות שקיבלה שר על הסרטון, שמחקה גם מהאינסטגרם "אם צד אחד אחד צוחק וצד אחד בוכה – זו לא בדיחה אלא השפלה".

גלית ואילנית מצידן, בחרו להתייחס לתגובות הקשות שקיבלה כוהנת הכושר. "הייתי שמחה אם היינו יושבות פה ומדברות על השיימינג שהיא עברה ועל זה שאנשים כתבו לה 'חבל שהחיידק לא עשה את העבודה עד הסוף' ו'שיקרה לך מה שקרה לאמא שלך'", אמרה גלית. "יש דבר כזה שנקרא הומור שפעם בא לך להתייחס אליו ופעם לא. היא מדריכת כושר, זה מה שהיא יודעת לעשות – לקחת נשים ולהגיד להן 'קודם כל תאהבי את עצמך ואז תעשי את השינוי'. זה עליהום מטורף, פתאום כל העולם ואשתו עליה?".

רגב בתגובה התייחסה לאמירה של שר פיטנס, שטענה שהיא עשתה את זה כדי לעזור ולמנוע את מגפת ההשמנה בזמן הקורונה. "עם כל הכבוד, יש מגפה קצת יותר גדולה בעולם כרגע. אם אנשים במקום להזריק לעצמם סמים, אוכלים קצת יותר מדי במבה ומשמינים חמש קילו מהחרדה או הפחד שההורים שלהם ימותו, אז המצב שלהם טוב".

"צריך לדבר על השיימינג שהיא עברה" (צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12)
יעל רגב: "אם צד אחד אחד צוחק וצד אחד בוכה – זו לא בדיחה אלא השפלה" | צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12

 

"זו אישה שזו העבודה שלה, הפרנסה שלה", הסבירה אילנית. "יצא לה מקולקל, אבל אני חושבת שהעליהום היה מוגזם וכל כך ישראלי. זה בדיוק למה אני נראים ככה".

רגב טענה שהספין שעשתה שר פיטנס, שגרם לנרטיב להפוך לכזה שמדבר על השיימינג שלה ולא על הסרטון הבעייתי ואמרה לגלית שהיא משתפת פעולה עם הספין הזה. "את יושבת פה כל שבוע ויורדת, לפעמים משפילה ואנחנו מכבדות את דעתך", ענתה גוטמן בתגובה. "למה את לא יכולה לכבד מישהי אחרת שמדברת וזה מצחיק אותה?".

"צריך לדבר על השיימינג שהיא עברה" (צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12)
גלית ואילנית: "עשו על שר פיטנס עליהום מטורף" | צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12

"בינתיים מי שעובר שיימינג בשנים האחרונות הן נשים שנראות כמו אילנית או כמוני שעובדות מאוד קשה בשביל זה וצריכות להתנצל היום על איך שאנחנו נראות. בואו נחזור למקום הזה שזה בסדר איך שאני נראית ואת נראית ושלא צריך לדבר על זה בכלל".