בר רפאלי, אירוע HP (צילום: אורי אליהו)
רפאלי. רגילה להיות בצד השני | צילום: אורי אליהו

בר רפאלי, שרגילה בדרך כלל לגנוב את כל הפוקוס, נראתה באירוע של חברת HP ו- LK כשהיא יושבת בקהל כאחת האדם, כשעל הבמה מדגמנת לא אחרת ממירית וקנין. באירוע הוצגו מחשבים ניידים שהופכים לתכשיטים, ווקנין הוזמנה מטעם החברה לשמש כפרזנטורית שלהם באירוע. 

אז כאילו זה לא מספיק מלחיץ לדגמן בפעם הראשונה, ועוד על מסלול תצוגת אופנה מבהיל - אירגנו לה שבקהל תשב דיוות העל בר רפאלי. כמה חבל שהשמלה הלבנה של וקנין, זו שעוצבה במיוחד לכבוד תצוגת האופנה, התלכלכה רגע לפני העלייה למסלול. ואם אתם תוהים איך היא התלכלכה ומה בדיוק קרה שם, התשובה הרבה יותר פשוטה ממה שאתם חושבים: מייק-אפ. השובב, כנראה, בגד במירית ובמקום להתיישב לה על הפנים, מצא לעצמו בטעות מקום של כבוד על האאוטפיט. אז מה עשו? תיקנו את הכתם בעזרת טיפקס. שנאמר - היי טק או לא היי טק, הטריקים הישנים תמיד עובדים.

בר רפאלי, אירוע HP (צילום: אורי אליהו)
רפאלי. רגע לפני שהיא עוזבת את הארץ | צילום: אורי אליהו
בר רפאלי, אירוע HP (צילום: אורי אליהו)
רפאלי ואנקורי. מנסה להפחיד אותה? | צילום: אורי אליהו
מירית וקנין, אירוע HP (צילום: אורי אליהו)
וקנין. עכשיו גם דוגמנית | צילום: אורי אליהו
מירית וקנין, אירוע HP (צילום: אורי אליהו)
וקנין. מתרגלת סלבריטאיות | צילום: אורי אליהו
דודי מליץ, אירוע HP (צילום: אורי אליהו)
מליץ. פליטי ריאליטי ובר רפאלי אחת | צילום: אורי אליהו
מיכל ינאי, אירוע HP (צילום: אורי אליהו)
ינאי. הריונית ומאושרת | צילום: אורי אליהו

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

וממש עכשיו בmakoבידור: עינב בובליל פותחת פה על הומואים, מירית וגיא מבלים על החוף, הטוויטר כובש את הביצה, כך נראית פריצה לאולפן באמצע שידור "לילה בכיף", אילנה ברקוביץ' ממש לא בהריון, שפרה במסע קניות בדרום תל אביב ומה עושה היום מאיה ממן מ"כוכב נולד"?