אייל גולן תמונה חיצונית (צילום: שוקה כהן)
גולן. יתעורר בשביל מיליון שקל? | צילום: שוקה כהן

האם אייל גולן עתיד לאחוז בקרוב בתלוש המשכורת הגבוה ביותר שהוענק עד כה לאמן שהשתתף במופע הפסטיגל - מיליון שקלים? מקורבים להפקת המופע טוענים כי זהו הסכום שהוצע לזמר במסגרת המגעים המתמשכים שלו עם מפיקי הפסטיגל מיקי פלד, שי יוכלמן ויקיר אשר, ובפועל הצדדים כבר הגיעו להסכמה.

שבר את השיא של מירי מסיקה

בכך עתיד גולן לשבור את שיאה של הזמרת מירי מסיקה, שעל פי הפרסומים קבלה בשעתו 800 אלף שקלים על הופעתה בפסטיגל בשנה שעברה.

אייל גולן אינו חובב מושבע, בלשון המעטה, של מופעי החנוכה הגרנדיוזיים. לפני כמה שנים ניהל מגעים מתקדמים להשתתפות במופע עטור הכוכבים "שיר נולד", אך פרש מההפקה זמן קצר לפני תחילת החזרות. בעבר סרב למספר הצעות לככב בפסטיגל כאמן אורח. השנה, מאחר שהפופולאריות של גולן בשיאה, נראה כי מפיקי הפסטיגל החליטו להשיג אותו בכל מחיר.

כפי שפורסם, המשא ומתן החל סביב סכום של כחצי מיליון שקלים אך גולן לא מיהר לענות בחיוב מאחר שלטענתו הוא מתקשה להופיע בשעות הבוקר המוקדמות. נראה כי תלוש משכורת כפול ישנה את הרגלי השינה שלו.

מקורב להפקת הפסטיגל מוסר: "בפועל החוזה חתום, ואייל יקבל כמיליון שקלים עבור הופעתו כאמן אורח בפסטיגל השנה. זה סכום חסר תקדים, ואין ספק שהוא יקבע סטנדרטים חדשים בכל הקשור לתעריפי שכר של אמנים מובילים והאם הם אכן מצדיקים סכומים כאלה".

מיקי פלד, מפיק הפסטיגל, מסר בתגובה: "זה לא סוד שאנחנו מנהלים מגעים עם אייל גולן ומעוניינים בהשתתפותו במופע השנה, אך טרם הגענו לשלב הצעת המחיר הסופית והסכום המדובר, כמו רוב הפרסומים הקשורים בנו בשנים האחרונות, רחוק מהמציאות. אני יכול רק לחזור על המובן מאליו: נשחרר הודעה מסודרת לתקשורת עם רשימת האמנים המלאה בסיום המגעים עם כל האמנים".

רונית ארבל, המנהלת האישית של אייל גולן, מסרה בתגובה: "אם החיוך של אייל שווה מיליון או דולר, שמיקי פלד ישלח לנו את הצ'ק בדואר. וברצינות, אנחנו אכן במגעים מתקדמים עם הפקת הפסטיגל אבל לא מדובר בסכומים כאלה".

בנוסף לגולן, נראה שגם הזמר הראל סקעת יצטרף לפסטיגל פעם נוספת תמורת סכום המוערך בכחצי מיליון שקל, זאת בהתחשב בעובדה שעד מועד עליית המופע לבמות יוציא סקעת את אלבומו השני הנמצא בשלבי הקלטות מתקדמים, מה שיעלה משמעותית את ערך מניותיו בשוק הבידור המקומי. כפי שפורסם אתמול גם מיכל אמדורסקי מעוניינת לקחת חלק במופע.

אלי יצפאן (תמונת AVI: mako)
יצפאן. מצטרף לחגיגה | תמונת AVI: mako
במקביל קיבל גם אלי יצפאן פניה ממפיקי הפסטיגל, ורבים הסיכויים שיצטרף לצוות המופע. בין השאר בזכות קשרי העבודה המוצלחים שלו עם המפיקים שי יוכלמן ויקיר אשר שהפיקו בעבר את ההצגות המוזיקליות "אלאדין" ו"מלך סיאם" בכיכובו.

המפיק מיקי פלד בתגובה: "אכן מתנהלים מגעים עם אלי יצפאן ואני מקווה שהם יצלחו".

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: תמונות ראשונות של שפרה קורנפלד משדרת ברדיו, סנדי בר תככב בסדרה חדשה, מירית וקנין מצטלמת לקמפיין ראשון, מה אומרים במעריב על מינוי יואב צור לעורך הראש, משפחתה של עפרה חזה נגד בצלאל אלוני והמחזמר שהוא כותב על חייה, נעמה קסרי מוכרת, ויקה עוברת, מי לא אהב את הסינגל החדש של נינט ומה עושה היום אביב משולם מ"כוכב נולד".