לאן נעלמה אנה זק? כוכבת הרשת, הזמרת והדוגמנית המצליחה, נטשה במפתיע בחודש נובמבר את הרשתות החברתיות, ביטלה צילומי קמפיינים ובמשך תקופה ארוכה לא יצאה מביתה. חרושת שמועות על מצבה האמיתי סחפה את המדינה.

הערב (רביעי, אחרי החדשות בערוץ 12) מול המצלמות של חיים אתגר בתוכנית "חשיפה", אנה תחשוף לראשונה את המשבר שעבר עליה בחודשים האחרונים, ובגללו ירדה למחתרת ונאלצה לנתק את הקשר עם מעריציה הרבים.

חודש אחרי שאנה נעלמה, התראיינה ב"חדשות הבוקר" אמא לנערה שנפצעה בתאונה ואושפזה בבית החולים במצב קשה. לאותה אמא הייתה בקשה אחת: שאנה זק, אותה בתה מעריצה מאוד, תשלח לה סרטון מצולם כדי שיחזק אותה.

אנה זק חוזרת. ינואר 2020 (צילום: מתוך instagram)
אנה זק | צילום: מתוך instagram

אחרי שקיבלה את הבקשה של האם, אנה הודיעה כי לא תוכל לצלם את הסרטון בשל מצבה. "ישבתי בבית, קיבלתי טלפונים ולא ידעתי מה להגיד. שאני לא יכולה? למה? איזו סיבה כבר יכולה להיות בעולם שלא אוכל להגיע לבית החולים או לצלם לה סרטון?", סיפרה אנה.

"במצב הרגיל - באותו רגע הייתי מתייצבת בבית החולים. בגלל האנשים האלה יש לי את הזכות להגשים היום את הדברים שהכי רציתי להגשים בעולם, הם הקהל שלי", הסבירה.

בדמעות, סיפרה אנה על התגובות הקשות שקיבלה אחרי פרסום הידיעה על הסרטון: "אנשים התאכזבו ממני. זה עצוב לי שאנשים שופטים. הגיבו, 'מה כבר יש לה?', 'מה אכפת לה?', 'ילדה בלי הכרה, איך לא אכפת לה?'. זה כל כך קשה, הם לא יודעים מה קורה לי". הערב ב"חשיפה", אנה תשבור שתיקה ותחשוף את הסיבה האמיתית להיעלמותה.