הדרמה במערת קשת: אגם קורן, ילדה בת 14, נפלה לתהום אחרי שעשתה סנפלינג ונפצעה באורח קשה. הבוקר (ג') אמא שלה, כרמית קורן, סיפרה לרסקין: "אנחנו שבורים, מאוד קשה לנו. זאת טרגדיה, לא פשוט לנו. לא יכולים לדעת מה הנזק עד שתחזור להכרה מלאה. יש לה שברים בראש ובצקת במוח. אנחנו בשוק, בעלי מסכן, לא יכול לישון בלילה. נורא מה שאנחנו עוברים, נורא".

"הרופאים החליטו אתמול להפסיק לה את התרופות והיא התחילה קצת להגיב", הוסיפה אמה של הנערה. "אמרו לה לפתוח את העין והיא פתחה, אבל סגרה בחזרה. ביקשו שתלחץ יד ולחצה, אבל לא פתחה את העיניים ולא חזרה לעצמה לצערנו".

עם סיום העדכון על מצבה של אגם, לאמה היה חשוב לסיים ולבקש מרסקין לנסות ולהביא עבור בתה סרטון מאנה זק, האמנית האהובה עליה. "אגם מאוד אוהבת את אנה זק, הייתי שמחה אם אפשר שאנה אולי תקליט ותשלח לה משהו. שאגם תשמע אותה, היא מעריצה מאוד גדולה שלה". רסקין, כמובן, נענה לבקשת האם ואמר כי מיד יפעל על מנת להשיג סרטון מאנה זק.

לאחרונה שיתפה אנה בחשבון האינסטגרם שלה כי היא לא תהיה פעילה בתקופה הקרובה בשל מצבה הרפואי. זק לא פירטה על מצבה וסביב הנושא, כמובן, יש חיסיון רפואי. לאחר שקיבלה את בקשתה של האם, כך נודע ל-mako, אנה לא יכלה לצלם סרטון לאגם בשל מצבה המורכב. נאחל לה רפואה שלמה!

 

מטעמה של אנה זק נמסר: "כפי שאנה פרסמה לפני מספר שבועות , היא אינה בקו הבריאות ולכן לא יכולה לצלם סרטון. מה גם שלאחר שיחה עם ההורים של אגם נאמר שהילדה מורדמת ולכן ישמחו לקבל הקלטה מאנה כדי להשמיע לה ולסייע עד כמה שניתן, וכך נעשה. אנה העלתה לרפואתה סטורי שמוקדש לאגם. אנה שוחחה עם האם והמשפחה, וגם מתוכנן מפגש מרגש כשהילדה תתעורר ואנה תחלים".

 

אנה זק, פארק גיבורי על אשקלון (צילום: אלעד אדמוני, יחסי ציבור)
רק בריאות. אנה זק | צילום: אלעד אדמוני, יחסי ציבור