אירוע 100 משיקים זוהר שטראוס (צילום: אלעד דיין)
שטראוס. החלמה מהירה | צילום: אלעד דיין
יום הצילומים של הסדרה "זגורי אימפריה" היה אמור להיות עוד יום רגיל, עד שקרתה טעות קטנה, ובקבוק בירה נשבר על אחד השחקנים. התוצאה: פינוי באמבולנס לבית חולים.
 
אמש התקיימו צילומים לסדרה המדוברת בראשון לציון, כשאחת הסצנות שצולמו הייתה סצנת התקוטטות בין משה איבגי לזהר שטראוס. המכות, שהיו אמורות להיות כמובן חלק ממשחק, הפכו למציאות.
 
ל-mako בידור נודע כי בסצנה המדוברת איבגי היה צריך לשבור בקבוק בירה על ראשו שטראוס. מכיוון שההפקה לא דאגה לבקבוק דמה, החליטו להשתמש בבקבוק אמיתי כשאיבגי קיבל הוראה לעצור את התנועה רגע לפני המגע בשטראוס, ולאחר מכן ישלימו את הסצנה עם האפקטים המתאימים.
 
מתברר שאיבגי לא נשמע כל כך להוראות ושבר בטעות את הבקבוק על הכתף של שטראוס, שהחל לדמם. בהפקה נכנסו ללחץ ומיד הזעיקו אמבולנס למקום, שפינה אותו אל בית אחד מבתי החולים במרכז הארץ. שם לאחר כמה שעות של בדיקות בוצעו מספר תפרים והוא חזר לביתו.
 
מפרי כפרי, המייצגת את השניים, נמסר בתגובה: "השחקנים שלנו טוטאלים".
 
מהוט נמסר בתגובה: "הוט עובדת רק עם שחקנים טוטאלים ומאחלת לשטראוס החלמה מהירה. בסצנה המדוברת איבגי זורק שקית אשפה מלאה על שטראוס. זכוכית שהיתה בטעות בשקית פצעה את שטראוס והוא המשיך לשחק ונלקח לאחר מספר שעות ע״י המפיקה לטיפול בפצע״.
 
>> צפו: גאולה וגדעון מטיילים עם התינוק
 
mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +
 
משה איבגי (צילום: שוקה כהן)
איבגי. לא בכוונה | צילום: שוקה כהן