View this post on Instagram

יומיים לא פשוטים עברו על כוחותינו... ימים עם המון שמחה, ועצב שהגיע לו בפתאומיות בדלת האחורית ושיבש את שיגרת החיים. היום, עברתי הפלה כתוצאה מהריון לא תקין. כן, זה קורה לצערי להמון בחורות בארץ ובעולם, אך פתאום כשזה קורה לך, את מרגישה שזאת רק את - לבד. וזה לא פשוט, וזה בעיקר כואב בנפש ובלב אך אני יודעת שעליי להסתכל קדימה ולהבין שבסוף הכל קורה לטובה... אני מרגישה רצון אמיתי וכנה לחבק את אותן הנשים שעוברות זאת ולומר - בנות אהובות, הכל משמיים, מה שצריך לקרות קורה, אסור להיכנס למרה שחורה, ותמיד להסתכל על כל הטוב שיש לנו ולהודות על הקיים. אני בהתרגשות גדולה לקראת יום החתונה עם עוזי האיש המדהים שלי שתומך ומחבק ואוהב ובעיקר שומר על הפרופורציה האמיתית של החיים. וברוך השם מודה כל יום על שבורכתי וזכיתי להיות אמא של לני צילם: עוזי - שגם ברגע הלא פשוט הזה, ידע להגיד את המילים הנכונות ולהצחיק אותי שזו השמלה השנייה שאני צריכה ללבוש בחתונה ...

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila) on

בפוסט לא צפוי וקורע לב, מאיה בוסקילה חושפת הערב (ב') בפוסט שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה, כי לאחר חודשים ספורים בלבד נאלצה לעבור היום הפלה כתוצאה מהריון לא תקין. 

"יומיים לא פשוטים עברו על כוחותינו. ימים עם המון שמחה, ועצב שהגיע לו בפתאומיות בדלת האחורית ושיבש את שגרת החיים. היום, עברתי הפלה כתוצאה מהריון לא תקין. כן, זה קורה לצערי להמון בחורות בארץ ובעולם, אך פתאום כשזה קורה לך, את מרגישה שזאת רק את - לבד. וזה לא פשוט, וזה בעיקר כואב בנפש ובלב אך אני יודעת שעליי להסתכל קדימה ולהבין שבסוף הכל קורה לטובה.

ני מרגישה רצון אמיתי וכנה לחבק את אותן הנשים שעוברות זאת ולומר - בנות אהובות, הכל משמיים, מה שצריך לקרות קורה, אסור להיכנס למרה שחורה, ותמיד להסתכל על כל הטוב שיש לנו ולהודות על הקיים. אני בהתרגשות גדולה לקראת יום החתונה עם עוזי האיש המדהים שלי שתומך ומחבק ואוהב ובעיקר שומר על הפרופורציה האמיתית של החיים. וברוך השם מודה כל יום על שבורכתי וזכיתי להיות אמא של לני".

View this post on Instagram

קראתי אמש משהו שממש קומם אותי. כמובן שהחלטתי לכתוב... כי אני אדם שמנסה לעשות טוב לאנשים מבולבלים... בעצם כולנו אנשים מבולבלים לפרקים. קראתי אתמול שמישהו כתב שאהבה צריכה, או חייבת להיות קלה ואז היא נכונה, מדוייקת ובלה בלה בלה.... הבנות שנשארו פעורות פה, עצובות, מבולבלות, הבנים שנשארו מלאי שאלות וחרטות פתאום... זה פוסט בשבילכם !!!! אין אהבה אחת, יש מליון סוגי אהבות והתחלות של קשר. אין כשלון מפואר בגלל קושי או דרך יותר ארוכה. אין כלום!!!! אין חוקים!!! יש אהבה שבאה קלה אחרי דייט אחד... וסחטיין.. אני מפרגנת!!! אבל יש אהבות שבאות אחרי חברות של שנים, יש אהבה שמגיעה אחרי קשיים ואז מבינים שלא בא לכם לוותר. יש אהבה שמגיעה אחרי קושי של הבנה אחד את השניה, כי מה לעשות, לא נולדנו מאותו אבא ואמא, לא גדלנו באותה מנטליות ואני אפתיע אתכם, גם לא גרנו באותה עיר, עם אותם חברים וחברה שמשפיעה עלינו מילדות!!!!! בנות, אל תרגישו שאתן קלות, או קשות, או מוותרות בקלות, או יודעות משהו על להחזיק קשר ארוך ומאושר! אושר, זה דבר רגעי , עם המון ירידות ועליות!!! אם יש חברות, ופשרות וויתורים, אז אולי זאת אהבה אמיתית! למרות קשיים בהתחלה באמצע או בסוף! שאף אחד לא ישפוט אתכם, רק אתם ואלוקים יכולים לעשות זאת! יש אהבות בכל הצבעים בכל המינים ושום דבר לא דומה אחד לשני!!!!!! אם זה נשאר ומצליח זה קורה! ואם לא אז לא! ואם התחרטת, אז זה בסדר. יש עבר בחייך , יש פחדים, יש שנים שהיית לבד והתרגלת ללבד! הכל טוב!!!!!! טוב בלבלתי את המוח יותר מידי. רק רציתי לומר ששום דבר לא מושלם, אבל אם יש תשוקה ויש אהבה וכבוד ואת לא מוכה מילולית או פיזית, אז הכל יכול לקרות. תחיי את חייך בלי סופרלטיבים מהאינסטגרם או מפוסטים מאושרים ומחייכים ובטח שלא מתמונות מאושרות מלאות פוטושופ... כי כן... אפשר גם לתקן חיוך!!!!#אהבה #אין #רק #דרך #אחת #ויחידה #לשם

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila) on

בסיום הפוסט חשפה בוסקילה כי את התמונה צילם בן זוגה, עוזי אזולאי, "שגם ברגע הלא פשוט הזה, ידע להגיד את המילים הנכונות ולהצחיק אותי שזו השמלה השנייה שאני צריכה ללבוש בחתונה".

כזכור, רק בתחילת החודש נחשף כי בוסקילה ואזולאי מצפים לילד משותף ראשון, אח או אחות קטנים ללני בן ה-6, בנה של מאיה מנישואיה הקודמים. החדשות הקשות מגיעות ימים ספורים לפני חתונתם של השניים, ולא נותר אלא לשלוח חיזוקים לשלושה ולאחל להם בריאות ורק בשורות טובות.