מערכת היחסים של מאיה בוסקילה והארוס עוזי אזולאי ידעה בשנה האחרונה עליות וירידות, אך נראה כי בקרוב צפויה להם הרפתקאה מרגשת במיוחד ומלאה בבשורות משמחות: השניים מצפים לילד משותף ראשון.

חודשיים אחרי שחזרו זה לזרועות זה, הזמרת ובן זוגה החלו לשתף את המקורבים להם בחדשות, כשמלבד תאריך לחתונה - שעד כה לא היה ברור אם תקרה או לא - סיפרו כי היא נמצאת בתחילתו של הריון שני,  ובעוד חודשים ספורים תביא אח קטן ללני שלה בן ה-6.

כזכור, לפני כארבעה חודשים ואחרי מספר חודשי זוגיות, אזולאי כרע ברך והציע לבוסקילה להיות לו לאישה על במה בעיצומה של אחת מהופעותיה. היא, כצפוי, אמרה לו "כן", אך למרבה הצעיר, זה לא שרד ושבועות ספורים לאחר מכן השניים נפרדו.

View this post on Instagram

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila) on

בוסקילה ניסתה להכחיש תחילה את הפרידה ולהמציא הסברים לטענות, אך כעבור זמן קצר הבינה כי אין מנוס והעלתה בעצמה פוסט שמבהיר בצורה חד משמעית כי הם כבר לא ביחד. הפרידה המדוברת והמתוקשרת החזיקה מעמד כמה שבועות עד שחזרו זה לזרועות זה, וכך גם התכניות לחתונה.

לפני כחודש וחצי, כששאלנו אותה בנושא, היא אף הספיקה להכחיש שמועות כי התקאמבקו בעקבות הריון, אך כעת זה רשמי. השניים לא רק יינשאו בקרוב בעוד כחודש כדת וכדין, אלא גם יעשו זאת במעמד מרגש, עם הבייבי הקטן שבבטן.

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של מאיה בוסקילה, מסר בתגובה: "איני משתף בפרטים אישיים על חייהם הפרטיים של האמנים שמיוצגים במשרדי".