בר רפאלי כובשת את אמריקה: אחרי פרסום תמונתה על שער המגזין החד שנתי - מהדורת בגדי הים של "ספורטס אילוסטרייטד" ופרסום סרטון הווידאו שמציג את הרגעים בהם צולמה התמונה, הדוגמנית הישראלית הפכה לשיחת היום של עולם האופנה ואחת המרואיינות המבוקשות. 

תמונת ענק של השער נתלתה על בניין בטיים סקוואר בניו יורק ונחשפה בתוכנית הלילה של דייויד לטרמן. לאחר חשיפת התמונה התלוצץ לטרמן כי ראש עיריית ניו-יורק, מייקל בלומנברג, התקשר אליו ואמר לו שהשלט יגרום לו לפקקים. הוא מצידו השיב לו שכל אחד יעשה את עבודתו.

לא רק בטלוויזיה רפאלי מככבת. הדוגמנית הישראלית המצליחה הוזמנה לסגור אמש את המסחר בוול סטריט. אולי עם בר על הדוכן, מצב הרוח בבורסה האמריקאית ישתפר. בראיונות שהעניקה לכלי התקשורת היא מספרת כי המגזין ספורט אילוסטרייטד הודיע לדוגמנית העל הישראלית שהיא מופיע השנה על שער מגזין בגדי הים ה-46, שעות בלבד לפני שהוא יצא לדפוס.

על פי הידיעה ב-NBC, הדוגמנית בת ה-23 דיברה עם מנחי הרשת, שידעו לפניה שהיא תהיה הדוגמנית שתופיע על השער. "הסוכנות שלי אמרה לי שאני צריכה להגיע למשרד כדי לעשות אודישן", סיפרה רפאלי. "הם פתחו את הדלת לאט לאט ואז ראיתי את התמונה. היא הייתה ממש גדולה והיו שם המון צלמים. לא הצלחתי לדבר חמש דקות".

סלב אמריקנית

רפאלי לא זרה לקהל האמריקני. היא אחת מהדוגמניות המבוקשות ביותר ביבשת מאז שהיא בת 15. מלבד תמונות שלה בירחוני האופנה, הקהל האמריקני רואה את בר במדורי הרכילות, לפני, אחרי ותוך כדי הפגישות עם כוכב הקולנוע ליאונרדו דה-קפריו.

66 מיליון איש רוכשים את המהדורה השנתית של הספורט אילוסטרייטד. 4 מתוך 10 גברים בארצות הברית ראו את רפאלי, ואת בגד הים שלה. נשים קודמות שהופיעו במעמד דומה הן הדוגמניות טיירה באנקס, רבקה רומין, צ'ריל טייגס, סידני קרופורד והיידי קלום. כולן הופיעו על שער המהדורה השנתית, כולן נכללות ברשימת הדוגמניות המובילות בעולם והפרסום על השער הפך אותן לכוכבות בקנה מידה עולמי.

רפאלי מספרת בראיון שהיא הכי התרגשה לספר להורים בהוד השרון. "אמא שלי בכתה כשהיא שמעה את החדשות", אמרה. "אבא שלי אמר שהפכתי אותו לאב הגאה בעולם. הם כולם מאוד מאושרים. הם יודעים עד כמה רציתי את זה".