אסתי גינזבורג (יח``צ: עלית מודלס ישראל)
גינזבורג. בקרוב על מדים | יח``צ: עלית מודלס ישראל

עוד פחות מחודש זה קורה, הבינלאומית אסתי גינזבורג תהפוך לחיילת בצבא הגנה לישראל ותשרת במצעד החיילות. תרגום: היא תקבל בבקו"ם את פניהם של תלמידי כיתות י"ב שנמצאים לפני גיוס ומגיעים להתרשם ממה שיש לצה"ל, או ליתר דיוק לחיל השלישות, להציע להם. 

מה שלא סיפרנו לכם זה שאת השירות הצבאי שלה היא תעשה צמוד צמוד לחייל הצעיר, גיא לובלצ'יק, שעושה בדיוק את אותו התפקיד, רק מטעם חיל האוויר. אותנו זה משמח, כי לאור העובדה שלובלצ'יק סיים השבוע את מערכת היחסים שלו עם הדוגמנית אנה בול אחרי שבועיים בלבד, ולאור השמועות על הפרידה של גינזבורג מצ'ייס קרופורד, לדעתנו זה רק עניין של זמן עד שהשניים יעבירו זמן איכות בשק"ם.

גינזבורג, אגב, עדיין שוהה בימים אלו בניו יורק ועסוקה בצילומים, עבודות ושאר אודישנים ועתידה להגיע לארץ בעוד פחות משבועיים לפני היום הגדול.

סוכנות "יולי", בשמו של לובלצ'יק, כבר נגמר?
"גיא ואנה החליטו להישאר ידידים".

גיא לובלצ'יק, גיוס לצה"ל, בקו"ם (צילום: עודד קרני)
לובלצ'יק. יהיה באותו הבסיס | צילום: עודד קרני

 שי אביטל, בשמה של גינזבורג, ברוכה השבה?
"אין עדיין תאריך סגור לחזרה שלה".

עוד בmakoבידור: בר רפאלי חוגגת עם אייל גולן בקיסריה, ג'ורג' קונסטנזה לוקח שיעורי גלישה מגל פרידמן, עידן חביב ישחק בדרמה קומית חדשה, פורסמו ממצאי נתיחת הגופה של מייקל ג'קסון, נינט מארגנת ליהודה לוי מסיבת הפתעה ומה עושה היום עמרי רוטברד מ"כוכב נולד".

רוצים כרטיסים לסרט "חיבוקים שבורים"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש של פדרו אלמודובר בכיכובה של פנלופה קרוז.