אתמול (רביעי) ועדת השחרורים החליטה לקצר את עונשה פרסיליה קשתי והיא צפויה לחזור הביתה בקרוב. בן דודה, טום קשתי, לא הסתיר את השמחה שלו מההחלטה. "אני מאוד מתרגש לראות את פרסיליה. היה שיקצרו עונש לאסירה שעושה הכל טוב, עוזרת ותומכת בחינוך. אני בטוח שפרסיליה מבינה את המקרה שקרה ואני שמח שקיצרו לה את העונש. מחכים כבר לראות אותה".

מנגד, נעמי קניון, בתו של דוד מזרחי, הביעה אכזבה גדולה מההחלטה: "אני חושבת שאם אני הייתי דורסת את אחד מבני משפחתם של חברי הוועדה הם לא היו ממהרים לשחרר אותי. ככה אנחנו נראים, אין דין ואין דיין. גם ככה העונש שלה היה דליל וזהו, היא הרוויחה. מי שהפסיד בכל הסיפור זה רק אבא שלי שקבור כבר כמה שנים טובות. אני מאוכזבת".

בתו של דוד מזרחי מגיבה לשחרורה של פרסיליה (צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12)
בתו של מזרחי: "אין דין ואין דיין" | צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12

כזכור, בסיפור שנחשף לראשונה ב-mako, נודע כי לפני חמש שנים כוכבת האינסטגרם דרסה למוות את מזרחי בן ה-82, שחצה את הכביש במעבר חציה בדרכו הביתה. קשתי לא עצרה לעזור לו ולא הזעיקה את מד"א אלא המשיכה בנסיעה. רק כעבור 40 דקות, יצרה קשר עם מכבי אש.

לאורך החקירה, המשפט וגם בזמן שהייתה בכלא - המשיכה לתפעל את עמוד האינסטגרם שלה ופרסמה תמונות מתוך חופשות מפנקות בחו"ל, כשעוקביה לא ידעו שהיא מרצה עונש מאסר.