אין תמונה
הלכת פתאום

צופי הטלוויזיה בישראל כבר התרגלו לצפות בחשדנות בתוכניות הריאליטי, תוך הבנה כי חלקים מסוימים בפאזל מוסתרים מהם או מוצגים בצורה מניפולטיבית. אך נראה שבחמישי האחרון נשבר שיא נוסף.

צופי "היפה והחנון" (14.8% מצופי הטלוויזיה באותו ערב) גילו לפתע בסוף התכנית כי בן הזוג של התאומות מלול, החנון הו צ'או צ'ונג, החליט לעזוב את התכנית בלי הודעה מוקדמת.

בניגוד לעזיבות קודמות באמצע העונה, לא הוצגה לצופים איזו דרמה סוחפת שהביאה את צ'ונג להחלטה הדרמתית, וגם רגע העזיבה מהבית נחסך מהצופים.

כל ששודר הוא הקראת מכתב על ידי צ'ונג בו הוא מסביר כי החליט לעזוב עקב סיבות משפחתיות. אך ל-mako בידור נודע כי אמת אחרת מסתתרת מאחורי העזיבה פתאומית. ולא, ממש לא מדובר בסיבות משפחתיות.

גורם בהפקה מספר כי הסיבה לעזיבה המפתיעה היא "התנהגות לא נאותה מצידו של צ'ונג". לדבריו, הלחצים הרבים שחווה במהלך צילומי התכנית הביאו אותו להתנהג בצורה בלתי הולמת כלפי אנשי ההפקה בכלל והתאומות מלול בפרט.

עוד ב-mako בידור:

"הלחצים הרבים שנוצרו בעקבות השתתפותו בתוכנית, לחצים שחווה כל משתתף בתוכנית השפיעו עליו מאוד לרעה", אומר גורם המעורב בפרטים, "תחילה ניסו לסדר את העניין וכשלא הצליחו החליטו על עזיבה".

בהפקה ישבו וחשבו על טובתו של צ'ונג ובתחילה ניסו למצוא פתרון יצירתי. כשהבינו שהמשך ההשתתפות בתכנית עלולה להזיק לו ולהשליך גם על שאר המתמודדים החליטו בעצה אחת עם משפחתו לסיים את דרכו בתכנית.

כל משתתפי התכנית שמכירים היטב את הסיפור סירבו להתייחס אליו וחששו לדבר עם mako בידור, ככל הנראה מהסיבה שהם חתומים על חוזים שאוסרים להם לדבר על דבר בלי אישור מהפקת התכנית.

מירב והודיה, מה קרה שם בדיוק?
"אנחנו לא יכולות לדבר על זה, ביי".

מערוץ 10 נמסר בתגובה: "כולם מוזמנים לצפות ב'היפה והחנון' בשני הקרוב ולגלות מי החנון החדש שיצטרף אל התאומות מלול".

אין תמונה
תשמרו על קשר. או שלא

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +