בוורלי הילס 90210 (צילום: Michael Tran, GettyImages IL)
היינו צעירים וזה היה מזמן | צילום: Michael Tran, GettyImages IL

22 שנים עברו מאז שברנדון וולש קם לחייו החדשים ב"ווסט בוורלי" עם אחות שווה לצידו, חבר בלונדיני מטריד ותספורת שלא תשתנה עד 1999. בשבוע האחרון "בוורלי הילס 90210" חזרה לחיינו כאילו אנחנו בעיצומה של 1995 ועד רגע יכריזו ברדיו שאייס אוף בייס שוב נבחרה ללהקת השנה (איזו להקה גדולה זאת הייתה).

שאנון דוהרטי נחתה בישראל עבור צילום פרסומת וגררה תשומת לב יוצאת דופן לכוכבת ששיאה היה לפני 20 שנה. במקביל דווח על הרומן לא פיללנו כל השנים בין לוק פרי (דילן מקיי) לג'ני גארת' (קלי טיילור) ואם זה לא מספיק אז טורי ספלינג (דונה מרטין) הביאה לעולם השבוע את בנה הרביעי.

כתבות ה"איך הם נראים היום" נכתבו בשפע מאז ירדה הסדרה בשנת 2000, אבל הגיעו מקסימום עד ג'ים וולש. עכשיו אתם מוזמנים לגלגל ולראות את הגלריה הכי חולנית שנעשתה לסדרה שעשתה את הניינטיז. עד צ'נסלר ארנולד הגענו.

ברנדון וולש

ג'ייסון פריסטלי (צילום: Charles Eshelman, GettyImages IL)
הפוני שינה כיוון סוף סוף | צילום: Charles Eshelman, GettyImages IL

נו, מה נגיד? עוד פעם הולמארק? עוד פעם איזו סדרה קנדית? שוב נספר על התאונה שכמעט הפגישה אותו עם אהרון ספלינג? בכל מקרה על הקבר שלו ייכתב "פרש 3 עונות מאוחר מדי".

דילן מקיי

לוק פרי (צילום: Michael Tran, GettyImages IL)
גם רייבאן לא יעזור היום | צילום: Michael Tran, GettyImages IL

בפרק השני של העונה השנייה דילן מקיי התחיל לתקן את האופנוע שלו ובפרק העשירי של העונה השישית הוא סוף סוף עבד והעלים אותו מחיינו עד העונה התשיעית. נכון שהייתה לו רק הבעת פנים אחת של סובל, אבל למרות זאת אפשר להכתיר אותו כדמות הטובה ביותר בסדרה. את הפרק בו אשתו נרצחה אנחנו עדיין רואים בלופ.

ברנדה וולש

שאנון דוהארטי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ווי 3> קלי | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מבדיקה לא יותר מדי מדעית נראה שהמחנה שלך היה הרבה יותר גדול מזה של קלי באותם הימים. אבל היי, היא בסוף זכתה בדילן וגם נגעה באדמת ארץ הקודש 20 שנה לפנייך.

קלי טיילור

ג'ני גארת' (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
בחרה בדילן בסוף | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

הבלונדינית האולטימטיבית של שנות ה-90 עם תספורת על שמה וכמות רומנים ככמות השערוריות שסיפקה דוהרטי באותם הימים. כאמור, היא באה לבקר אותנו כשהייתה בשיאה ולא 20 שנה אחרי בשביל כמה דולרים. אנחנו עדיין במחנה קלי.

דיוויד סילבר

בריאן אוסטין גרין (צילום: George Pimentel, GettyImages IL)
מי צריך דונה כשיש מייגן? | צילום: George Pimentel, GettyImages IL

בזמן שלוק פרי וג'ייסון פריסטלי מתחרים ביניהם למי יש הכי הרבה סרטים בהולמרק, דיוויד סילבר החנג' התחתן עם אחת הנשים הסקסיות בהוליווד- מייגן פוקס. סקוט בטח גאה בך מלמעלה.

אנדראה זוקרמן

גבריאל קרטריס (צילום: Jonathan Leibson, GettyImages IL)
למה יהודים בהוליווד הם תמיד חננות? | צילום: Jonathan Leibson, GettyImages IL

רבות דובר על היותה של אנדראה זוקרמן הדבר הכי רחוק מתלמידת תיכון בת 16 ובשמחה גדולה נפטרנו מדמותה בסוף העונה החמישית לטובת איזו תכנית אירוח כושלת. החיים לא האירו פנים לחננה של "ווסט בוורלי". במהלך צילומי סרט בשנת 2006 היא הייתה מעורבת בתאונה על הסט שגרמה לה לשיתוק חלקי בפנים ופגעה ביכולת הדיבור שלה במשך חצי שנה. את זה לא תקראו בבלייז.

סטיב סאנדרס

איאן זרינג (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
לפחות נפטר מהתספורת | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

עם תספורת ניסים גרמה וחולצה מכופתרת עד הגבות, לא פלא שמאיאן זירינג לא נשאר יותר מדי אחרי שהזדכה על דמותו של סטיב סנדרס. מאז הוא כיכב על רחבת "רוקדים עם כוכבים", עשה כל מיני סי.אס.איי ונעלב עד עמקי נשמתו כשאפילו לא העלו אותו כאופציה להשתתף ב"90201". אבל למרות הכל ריספקט על עשיית קלייר ארנולנד (שמככבת בימים אלה ב"הבוס" המצוינת) במשך עונה וחצי.

קלייר ארנולד

קטלין רוברטסון (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
מעדיפים אותך כקיטי | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

נדירים הרגעים בחיים בהם אנחנו זוכים לראות את גיבורת הילדות שלנו משטרללת ברבים. השנה זה קרה כשקת'לין רוברטסון חשפה הכל פלאס זום אין על פטמותיה כקיטי אוניל ב"בוס". למרות הפזילה המחרידה, קלייר ארנולד הייתה האישה השווה ביותר שעברה בקאסה וולש כשבקורות החיים נמצאים דיוויד, ברנדון וסטיב. הספק נאה.

ריי פרואיט 

ג'ימי וולטרס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
מי שלא מאמין נושר | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ינצור אלוהים את הרגע בו גלגלת את דונה מרטין מכל המדרגות בפאלם ספרינג. יברכך השם על ששברת לה את דלת הביץ' האוס עם פטיש. רק חבל שהלכת לפני שסיימת את העבודה. ואגב, אל תהיה סקפטי כל כך.

ואלרי מלון

טיפאני אמבר טיסן (צילום: Paul Archuleta, GettyImages IL)
כבר זרקת את חולצות הבטן? | צילום: Paul Archuleta, GettyImages IL

אם אני לא טועה, אחת מהשיחות היותר פוריות שהיו לי במהלך ה"מתיחות" לפני שיעור הספורט הייתה למי יש הכי גדול בבוורלי. ואלרי ניצחה. או שזה היה בתקופת הקלי קאפובסקי שלה? בכל מקרה אתם עדיין יכולים לראות אותם על המסך ב"צווארון לבן".

דונה מרטין

טורי ספלינג (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אכלת משהו מאז הגראדג'וייט | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

דיוויד סילבר, ריי פרואיט, נח האנטר, ג'ו בראדלי וקליף יאגר. בתולה אין מיי אס. רק על זה אסור היה לתת לגראדג'וויט. שאפו אחד מגיע לה על זה שהיא היחידה מכל החבורה שעדיין מעניינת מישהו. יאללה, גראדג'וויט.

ג'קי טיילור

אין תמונה
תנצבה

אם אתם לא מצופי "90210", ההמשך הזנותי של "בוורלי", אז נעדכן שג'קי טיילור חזרה להיות אלכוהוליסטית, חלתה בסרטן והחזירה את נשמתה לבורא בעונה השנייה. מאז אן גליספי לא עושה יותר מדי.

ג'ו ברדלי

קמרון בנקרופט (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
עוד אחד שלא נכנס בשערי דונה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

זוכרים את ג'ו ברדלי? כנראה שלא. שחקן הפוטבול שהציל את דונה מרטין מזרועותיו של ריי פרואיט הבליח לכמה פרקים, קנה לה תוכי מנג'ס ("ג'ו לאב דונה") ונעלם. תמצאו אותו היום בכל מיני תכניות אמריקאיות נידחות.

סינדי וולש

קארול פוטר (צילום: Michael Loccisano, GettyImages IL)
מומלץ: צביעת שיער | צילום: Michael Loccisano, GettyImages IL

סינדי הפסיקה להיות רלוונטית בערך מאמצע העונה הראשונה. תנו לנו קלי בביקיני, דונה בחוטיני ואנדראה בבגד ים שלם ותחסכו מאיתנו עוד סצינת הטפת מוסר של אם לילדיה. בשורה התחתונה, מאמא וולש הזדקנה בטירוף, אבל זה כלום לעומת בעלה.

ג'ים וולש

ג'יימס אקהאוס (צילום: Jason LaVeris, GettyImages IL)
מי בא דמקה? | צילום: Jason LaVeris, GettyImages IL

גם את מעט תספורת השאול מופז שלו, איבד ג'ימבו עם השנים. קריירת המשחק, לעומת זאת, עדיין חיה עם שלל סי.אס.איי למיניהם.

אמילי ולנטיין

כריסטין אליס (צילום: Bobby Bank, GettyImages IL)
הלוק של זאת מרוקסט הרבה יותר הולם | צילום: Bobby Bank, GettyImages IL

אז מסתבר שהשיר "Breaking Up Is Hard To Do", הוא לא של אמילי ולנטיין אלא של איזה ניל סדקה אחד. נו מילא. כריסטין אליס הבליחה לכמה פרקים אבל נשארה חזק בתודעה של הצופים המכורים בעיקר בגלל הביצוע הבלתי נשכח עם דונה, קלי, ברנדה והרבה ג'ל. כמה שנים אחר כך ברנדון קפץ לחפש אותה בסן פרנסיסקו ונתקל בה בטעות באוטובוס. נו ברור, אף פעם לא קרה לכם בקו 5?

דשון הארדל

כריס וויליאמס (צילום: Jason LaVeris, GettyImages IL)
אז סיימת תיכון בסוף? | צילום: Jason LaVeris, GettyImages IL

דשון היה כדורסלן בלי יותר מדי שכל שזכה לקבל קצת בינה מהתלמיד המצטיין ברנדון וולש. לעומת המורה, התלמיד דווקא הצליח לפתח קריירת משחק לא רעה עם מספר הופעות ב"נמלטים", "אי.אר" ובימים אלה מככב ב"ליבה של דיקסי" ברשת CW.

ניקי וויט

דאנה בארון (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
עוד קורבן של ברנדון | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ניקי החלה את הקריירה שלה ב"בוו" בפלרטוטים עם דיוויד סילבר אבל מהר מאד הבינה מי בעל הבית וגמרה במיטה של ברנדון. עם קצת סבלנות הייתה גומרת בבית העץ של דילן ורואה "מיזרבל לייף" מהם.

מאט דרנינג

דניאל קוסגרוב (צילום: Rick Rowell, GettyImages IL)
הוסיף כמה ק"ג | צילום: Rick Rowell, GettyImages IL

אם נשארתם עד העונה השמינית אז בטח נתקלתם בעו"ד מאט דרנינג- עורך דין הבית של החבורה, שסיפקה בעונותיה האחרונות סיפורי פלילים מופרכים אפילו יותר מהניסיון למכור לנו שאנדראה זוקרמן באמת תיכוניסטית. בעונה האחרונה הוא כמעט התחתן עם קלי, אבל היא בחרה בדילן. עכשיו נזכרת?

סטיוארט קארסוון

דיוויד גייל (צילום: Victor Decolongon, GettyImages IL)
כמעט הבעל של ברנדה | צילום: Victor Decolongon, GettyImages IL

בפרס התסריט המופרך של העונות הראשונות זוכה סיפור הכמעט חתונה של ברנדה עם בחור עשיר בעל תספורת אוחנה העונה לשם סטיוארט קארסון. שמונה פרקים קברו את הסיפור הזה באופן סופי וכנראה גם את הקריירה של דיוויד גייל.

מיסיז טיזלי

דניס דווסי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
עוד דמות מיותרת | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מה מיסיז טיזלי עשתה שם בכלל חוץ מלשלוח את סטיב ל"דיטנשן"? לעומת התפקיד הקטן כמנהלת של ווסט בוורלי, השחקנית דניס דווסי דווקא התכבדה בתפקידים מרכזיים יותר בקולנוע ובטלוויזיה האמריקאית ומשחקת עד היום בגיל 54. אגב, היא מבוגרת רק ב-3 שנים מתלמידתה אנדראה.

לוסינדה ניקולסון

דינה מאייר (צילום: Katy Winn, GettyImages IL)
לא היינו מתנגדים לאיזה שיעור ממך | צילום: Katy Winn, GettyImages IL

לא ברור לכמה מכם יצא או ייצא בחיים לשכב עם המורה שלכם, אבל בבוורלי זה קרה לשניים. מדילן היא רק רצתה את הכסף, מברנדון את הלב, ומאיתנו הרבה שעות מתחת לשמיכה בשלל סצנות שהיו מהיותר נועזות של הסדרה עד אותן שנים. לאחרונה היא חזרה לסדרת ההמשך, "90210", אז אולי לנאביד יש עדיין סיכוי.

סקוט סקאנלון

דאגלס אמרסון (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
החנון הפך טייס | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

דאגלס אמרסון היקר, תמיד ריציתי לשאול אותך מה חשבת לעצמך כשעזבת את הסדרה רגע לפני ההצלחה הגדולה? הקטע המבאס הוא שאשכרה הרגו את הדמות שלך ואפילו לפרק איחוד מיוחד אתה לא תוזמן. האמת שהקריירה שלך כטייס בחיל האוויר האמריקאני בטח הייתה יותר משמעותית עבורך אבל דע שבזמן שאתה תיזזת בעיראק, אני עשיתי את דונה.

נ.ב.
הכובע הדבילי שלך עדיין אצלי.

שלך, דיוויד סילבר.

ג'ינג'ר למוניקה

אליסה דונובן (צילום: Paul Archuleta, GettyImages IL)
באד גירל | צילום: Paul Archuleta, GettyImages IL

כמו ואלרי, ה-BFF מבפאלו, גם ג'ינגר שיקרה, גנבה, עישנה סמים וניסתה להכניס את ברנדון למיטה. היא אמנם כיכבה בפרקים ספורים בלבד אבל היא פחות או יותר הייתה הג'ינג'ית היחידה שכיכבה בעשר שנות הסדרה. סיבה מספיק טובה כדי להיכנס לרשימה.

גריפין סטון

קספר ואן דיאן (צילום: Barry King, GettyImages IL)
אל תמכור לנו שזיפים לבנים זה סקסי | צילום: Barry King, GettyImages IL

היו לא מעט פרצופים יפים שהתחילו עם דונה במהלך השנים, אבל משום מה היא תמיד העדיפה את סילבר החרמן. גם את גריפין סטון מה"קאג האוס" היא נפנפה לא באלגנטיות, אבל הפעם בשביל ריי פרואיט. לא נורא, היא שילמה על זה באיזו כאפה או שתיים.

פרופסור פינלי

אלן טוי (צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL)
עדיין מפחיד | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL

מסתבר שהשחקן שגילם את הפרופסור על כיסא הגלגלים, הוא נכה בעצמו. היום הוא בן 62, עדיין בענייני המשחק ולנצח ייזכר כבן אדם שגרם לקלי לראות את מה שכולם כבר הבינו- דילן הרבה יותר שווה מברנדון.

סוזאן קיטס

אמה קאוולפילד (צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL)
המהפך! | צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL

משלל המזדקנים כאן, סוזן קיטס דפקה את המייקאובר הגדול ביותר. קיטס הייתה עוד אחד משלל הריבאונדים של ברנדון בין קלי לקלי, כשבסוף נטשה אותו בשביל איזו משרת שקר בוושינגטון, ובת'כלס בשביל תפקיד הרבה יותר משמעותי ב"באפי". מה שבטוח שבמקרה שלה הזמן עשה לה רק טוב. בטח ביחס לזה שמגיע מיד.

ג'סי ואסקז

מארק אספינוזה (צילום: Ron Tom, GettyImages IL)
אולד איז גולד. זהו, שלא | צילום: Ron Tom, GettyImages IL

בתואר הדמות ההזויה ביותר בתולדות הסדרה (אולי חוץ מווילי שמכין את ההמבורגרים מאחורי נאט) זוכה ג'סי ואסקז. הברמן, שגרם לזוקרמן להתבולל, תמיד נראה זקן אבל עם השנים הוא איבד גם את קצוות השיער האחרונות.

אנטוניה מארשט

רבקה גייהארט (צילום: C Flanigan, GettyImages IL)
נשתדל לזכור אותך בלוק של 95' | צילום: C Flanigan, GettyImages IL

כמה שאת התכערת. דילן בטח לא היה לוקח אותך ככה. אבל נסלח בגלל הפרק ההוא, כשאבא שלך השאיר אותך מדממת בכביש ודילן בכה כמו ילדה. אולי תתנחמי בעובדה שאבא שלך בסדרה באמת מת.

טוני מארשט

סטנלי קאמל (צילום: Jeffrey Mayer, GettyImages IL)
בא על עונשו | צילום: Jeffrey Mayer, GettyImages IL

האיש שהתנקש בג'ק מקיי והרג את בתו נמצא מת בשנת 2008 בביתו בלוס אנג'לס כתוצאה מהתקף לב. האמת שבתמונה מאותה השנה הוא כבר די נראה כמו מי שלא היה עובר סלקציה ב"אפטר דארק".

קולין רובינס

ג'ייסון וולס (צילום: Adam Larkey, GettyImages IL)
האמת, שעכשיו יותר טוב | צילום: Adam Larkey, GettyImages IL

קולין היה הריבאונד של קלי אחרי שאמרה לברנדון ודילן את המשפט האגואיסטי בהיסטוריה "I Choose Me". זה דווקא התחיל טוב עד שהוא התחיל לדחוף לה כדורים, סימם אותה למוות והלך לשכב עם ולארי. עשה בשכל. אחרי עונה אחת נפלט לככב ב"משמרת שלישית" עד 2005.

ראש סאנדרס

ג'אד אלן (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
מפתיע שאתה עדיין בחיים בכלל | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

אף פעם לא ממש היה ברור איך אומרים את השם שלו. ראש, כמו מה שיש לנו על הצוואר, או רש? בכל אופן, כל תפקידו היה לממן את סטיב בשלב התיכון ולהגיד כמה הוא כישלון בתקופת "קאג האוס". על פי אתר IMDB הוא לקח חלק רק ב-18 פרקים בעשר שנות הסדרה אבל לנו זה נראה הרבה יותר. או שאולי אנחנו מתבלבלים עם "הארטלי האוס" בה כיכבה אשתו. יש סדרה כזאת באמת?

סלסט לונדי

ג'ניפר גראנט (צילום: Beck Starr, GettyImages IL)
יפה היית, יפה נשארת | צילום: Beck Starr, GettyImages IL

כנראה שסלסט לונדי היא הפרס השווה ביותר בתולדות הטלוויזיה. ביגון קודר זכה בה דווקא סטיב במסגרת תכנית הכרויות אבל אחרי כמה פרקים כבר איבד אותה לטובת ג'ון סירס העגלגל. לא נורא, הכל נסלח אם הוא השיג את קלייר בסוף.

נאט בוסצ'יו

ג'ו אי טטה (צילום: Jean Baptiste Lacroix, GettyImages IL)
איך הכניסו אותך רק בעונה השביעית לקליפ פתיחה? | צילום: Jean Baptiste Lacroix, GettyImages IL

הפרק המשמעותי ביותר של נאט היה זה שבו גילינו את השם משפחה שלו (בוסיצ'יו? סירייסלי?). ב-2008 ניסו להחזיר אותו במסגרת "90201" לפיץ' פיט 2.0, אבל במגה בורגר יש כנראה יותר מדי שומן לימינו.

ג'ק מקיי

ג'וש טיילור (צילום: Paul Archuleta, GettyImages IL)
ד"ש למפרצים | צילום: Paul Archuleta, GettyImages IL

ג'ק מקיי חי! (אופס, ספויילר). כן, בעונה האחרונה מגלים לנו שמה שראינו בכיתה ז' לא היה אמיתי ובעצם הכל היה תרגיל של ה-FBI. חי או מת, ג'וש טיילור כבר הרביץ למעלה מ-1,000 פרקים של "ימי חיינו" מ-1981 ועד היום. כנראה ימות בקרוב.

סוזאן סטיל

קארי קיין (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ד"ש ליפים והאמיצים | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

סוזאן ובעלה בעל שפמפם הפורנו עקצו את דילן בכמה מיליונים ונעקצו בחזרה על ידי פעולה הרואית של דילן, סוכן בשם ג'ונסי והחזה של ולארי. אחרי 12 פרקים התעופפה הדמות למחוזות הסי.אס.איי ו"היפים והאמיצים".

ג'אנט סוסנה

לינדסי פרייס (צילום: Michael Kovac, GettyImages IL)
אם פרשתם בעונה החמישית אין לכם מושג מי זאת | צילום: Michael Kovac, GettyImages IL

ג'אנט היא עוד אחת מהדמויות המיותרות שנוספו בשפע בעונות האחרונות של הסדרה. היא התחילה כסנג'רית של ברנדון וסטיב בעיתון המופרך אותו וולש העדיף על פני "בוסטון כרוניקל" (נו, ברור) וגמרה כאימא לילד של סטיב. לעומת בעלה היא פתחה קריירה לא רעה ב"ליפסטיק ג'אנגל" ושאר טלנובלות.

גיל מאיירס

מארק קלי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
גם אנחנו נדלקנו על אנדראה. סתם, לא | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מכל בנות "ווסט בוורלי" המורה גיל מאיירס נמשך דווקא לאנדראה. כנראה היה לו פטיש עצבני למשקפיים. עם השנים פיתח הבחור בעיקר קמטים וכמובן שלא פסח על כמה תפקידי אורח בסי.אס.איי.

מל סילבר

מת'יו לורנס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
המשקפיים האלה כבר אז לא היו אופנתיים | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

הקונספירציה טוענת שמל סילבר היה בכלל חם על קלי והחתונה עם אימא שלה הייתה רק תירוץ להציץ לה במקלחת. דיוויד הצליח יותר במשימה הזאת.

איירין סילבר

מרסדס קסטנר (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
גדלת יפה בובה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

היו כמה איירין סילבר לאורך השנים אבל השחקנית הזאת, מרסדס קסטנר, החזיקה מעמד הכי הרבה זמן. האמת, גדלה לא רע הילדה. יכולה להשתלב יפה בבורדל המכונה "90201".

ד"ר מרטין

מייקל דורל (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
עם פליס אנחנו כבר היינו מתאבדים | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

אם גם אתם פרשתם באמצע העונה השישית, אז דעו שפספסתם את מותו הפתאומי של ד"ר מרטין. בניגוד למצופה, הוא לא נרצח על ידי פליס (שאגב, נעלמה לחלוטין מאז סיום הסדרה) אלא התקף לב הוא זה שלקח אותו בטרם עת. עד 2010 המשיך השחקן מייקל דורל לשחק בתפקידי אורח אך לא הצליח לשחזר את תפקיד האב הסמרטוט של הילדה הכי מעצבנת בשכבה.

אבי מלון

מישל פיליפס (צילום: Michael Bezjian, GettyImages IL)
יפה היא כבר לא | צילום: Michael Bezjian, GettyImages IL

השחקנית מישל פיליפס, שגילמה את אימה של ואלרי, הייתה אחת הנשים היפות בטלוויזיה האמריקאית בשנות ה-70 וה-80, אבל אם ב"בוורלי" היה עדיין ניתן לראות זכר ליופי ההוא, נכון להיום הוא כנראה מתחבא מאחורי הרבה מאד קמטים. טבעי, זה הכי אחותי.

זאק ריינולדס

אין תמונה
לא בטוח שהוא זוכר שהשתתף בסדרה

מה זאת אומרת מי זה? זאק. הבן של הילארי סוואנק. 15 פרקים הסתובב הג'ינג'י המיותר בין הרגליים של סטיב עד שהבין מי שהבין שהדמות שלו ושל אימא שלו משעממות להחריד. היא זכתה באוסקר אחרי כמה שנים. הוא? עדיין ג'ינג'י.

צ'נסלר ארנולנד

אין תמונה
קצת עודף בסנטר, אבל חוץ מזה לא השתנה הרבה

הצ'נסלר הפוטות אך החביב לא תרם יותר מדי לעלילה חוץ מזה שהביא לעולם את קלייר. למתעניינים, הלשון של ברנדון עדיין עמוק בפנים.

ג'ון סירס

פול ג'ונסון (צילום: David Livingston, GettyImages IL)
העיקר שכבר אין קארה | צילום: David Livingston, GettyImages IL

ג'ון סירס, האויב של סטיב בעל הקארה ב"קאג האוס", מצא גו'ב לא רע אחרי ירידת הסדרה כחלק מהקאסט הקבוע של "מגרש ביתי". במעורפל אנחנו זוכרים גם איזה רומן עם קלי אבל למי מאיתנו לא היה איתה רומן באותה התקופה.

ראיין סאנדרס

אין תמונה
אחלה דמי כיס סידרו לך

רנדי ספלינג, עזוב. הגעת לסדרה רק בגלל אבא.

אוסטין סאנדרס

טראוויס ווסטר (צילום: Amy Graves, GettyImages IL)
אתה בטח גם מצטער על הקוקו הזה | צילום: Amy Graves, GettyImages IL

האח היותר משעשע של סטיב, שכולה שעשע אותנו בשישה פרקים מסתבר. אין יותר מה להרחיב כאן חוץ מהעובדה שהוא מזכיר לנו שאופנת הקוקו בניינטיז הייתה מזעזעת יותר אפילו מאופנת הצמה לגברים.

ג'ינה קנקייד

ונסה מרסיל (צילום: Charles Eshelman, GettyImages IL)
שווה כמו כל ביץ' | צילום: Charles Eshelman, GettyImages IL

הביץ' האחרונה לבית "90210", לפחות עד שהגיעה נעמי קלארק והראתה לה מאיפה משתינה הואלרי. תיזזה בין דיוויד לדילן עד שבסוף הרגה את אבא שלה (ד"ר מרטין למי שלא עוקב) ועזבה להמשך הקריירה הארוכה באופרת הסבון "ג'נרל הוספיטל".

נח האנטר

וינסנט יאנג (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
מהר ליורם לוינשטיין | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL

כשרון משחק? מיותר! באותן השנים היה וינסנט יאנג הצמוד של טורי ספלינג, שביקשה יפה מאבא קומבינות באודישנים וכך נוצרה דמותו של נח האנטר. יאנג הוא כנראה השחקן הגרוע ביותר שזכה להסתובב כשמאחוריו הרקע כחול ומוזיקת ה"טנננה טנננה".

פיץ' פיט

אין תמונה
לא היה לכם כזה

כולנו רצינו שיהיה לנו כזה דיינר בילדות אבל זה נגמר באיזו פלפליה או מקסימום בורגר ראנץ' למי שהיו הורים נדיבים. בחזית הבניין בקליפורניה בו צולמה הכניסה של "מפגש נאט" הייתה במשך שנים מסעדה בשם "רובי'ס דיינר", שנסגרה ובמקומה נפתחה מסעדה יפנית, שהספיקה להיסגר גם היא. בטח לא השכילו לפתוח איזה "רובי'ס אפטר דארק".

הבתים של הוולשים ודילן

לא ברור כמה חדרים היו שם אבל באיזשהו שלב נראה שכל החבורה גרה בבית הזה עם המקלחת המשותפת ועוד הצליחו להכניס לשם מכונת פינבול. ארבעה בתים בלבד מהאחוזה של הוולשים בקליפורניה, ממוקם בית העץ של מיסטר מקיי. כיום גרה שם זקנה חביבה, שרגילה שכל מיני מעריצים שעושים כתבות בלתי נגמרות על "איפה הם היום", באים להצטלם על רקע ביתה.

הביץ' האוס

אין תמונה
הייתה גם כניסה ראשית

הבית היחיד בעולם שהכניסה האחורית הייתה פופולארית יותר מהכניסה הראשית. עכשיו נסו לדמיין את רעש טריקת הדלת עם התריס הונציאני. קלאסיקה.