• אמש, לאחר שסיים מספר פגישות עבודה, הגיע המיליארדר טדי שגיא אל בר המיצים ג'וסי מיקס ברחוב קרליבך בתל אביב. שגיא הזמין שני משקאות טבעיים ולאחר שקיבל את שהזמין, רכש גם עוגייה (מהסוג הבריא) ממנה שגיא התלהב במיוחד. עד כמה התלהב? עד כדי כך שהוא שלף 150 שקלים מארנקו והגיש למוכר. המוכר השיב לשגיא את העודף, אולם המיליארדר העדיף לוותר. נכון שעבור שגיא, שהונו מוערך בכשבעה מיליארד שקלים, לא מדובר בסכום רציני אבל זה בהחלט יפה מצדו.
  • במסגרת התערוכה השנתית של סופר פארם בגני התערוכה בתל אביב, ביקרו יו"ר סופר פארם, ליאור רייטבלט, ומנכ"ל החברה, ניצן לביא, בביתן של ג'מילה. השניים זכו לאירוח דרוזי מסורתי של סבתא ג'מילה, העומדת מאחורי המותג הדרוזי המצליח בעולם, בפקיעין, שם היא מתגוררת. 

מימין ליאור רייטבלט יור סופר פארם הגברת גמילה חיר  (צילום: עופר עמרם)
ליאור רייטבלט וניצן לביא | צילום: עופר עמרם

  • עו"ד אילן ששון, נציג המשקיעים של קבוצת רום כינרת, ערך אמש את טקס הנחת אבן הפינה של פרויקט סי הוטל בבת ים. אורחיו של ששון זכו לטעום ממנות מבית היוצר של השף אביב משה וקייטרינג "מגי ותולי". כיבדו בנוכחותם: שגריר איטליה בישראל, פרנצ'סקו מריה טאלו, ורעייתו אורנלה, ארז אלוביץ', ברוך קצמן, שותף במשרד הרצוג פוקס נאמן, חנה ובני פרי זן, רני והילה רהב ועוד. 

אורנלה ופרנצסקו מריה טאלו עם אילן ששון ואורן חדד (צילום: לם וליץ)
אורנלה ופרנצ'סקו מריה טאלו עם אילן ששון | צילום: לם וליץ

  • היום בבוקר, במלון דן בתל אביב, נערך כנס תגמול הבכירים השנתי של פרמת ראיית החשבון והייעוץ PWC, בראשותו של רו"ח יוסי פלוס. אל הכנס, אליו הוזמנו 200 דירקטורים, מנכ"לים וסמנכ"לים, הגיעו יו"ר אינפיניטי אמיר איל, מנכ"לית אנטרופי ענת גואטה, מנכ"ל אנליסט איציק שנידובסקי ועוד.  

אמיר איל ויוסי פלוס
אמיר איל ויוסי פלוס

  • אחרי שזכתה עו"ד אירית רוזנבלום בפרס היוקרתי בטקס ה-STEVIE, הגיע תורה של חברת NNG והעומד בראשה, דודי ורניק. החברה, אשר אחראית על פיתוחה של תוכנת הניווט IGO, לקחה פרס בקטגוריית "החברה בעלת קצב הצמיחה המהיר ביותר".

דודי וירניק צילום סיון פרג
דודי וירניק

  • אחרי שחגגו עם עינת שרוף בועידת הנדל"ן באילת, התפנו משתתפי הועידה וביניהם מנכ"ל אלדר שיווק נדל"ן, רוני כהן, חן ואיתי גינדי, מנכ"ל אפריקה מגורים, אורן הוד, עו"ד יהודה רווה, עו"ד ענת בירן ועוד לשמוע הרצאה מבית מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תיאני, אשר סיפרה את סיפור חייה בו תיארה את סבא וסבתא שלה, ממקימי העיר תל אביב.  

מימין לשמאל - רוני כהן, עדי סופר תאני ויבין גיל  (צילום: קרייג אריאב)
רוני כהן, עדי סופר ויבין גיל-מור | צילום: קרייג אריאב

  • דבר נוסף שבלט במיוחד בועידה היה המחמאה של שר הבינוי, אורי אריאל, שנתן למנכ"ל קבוצת תדהר, גיל גבע, שאמר כי אם עוד חברות ילכו בדרכו של גבע והמבצעים שהוא יוזם בפרויקטים השונים, מחירי הדירות ירדו בארץ.

שר השיכון
שמשון הראל, ענת בירן ואורי אריאל

מנות קטנות:

מנהלת השיווק של זנוסי העולמית, כריסטינה פארלאניס, קפצה לביקור בישראל, בין היתר כדי להציג את התכניות העסקיות של החברה לשנה הבאה בפני בכירי חברת ראלקו הייבואנית הרשמית.

מנכ"ל טבע נאות, מיכאל אילוז, ערך אמש הקרנת בכורה לסרט "משחקי הרעב" ברב חן בתל אביב, הגיעו לצפות: גיא פינס, צבי וילדר ועוד.

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il