חלפו להם שמונה ימים מאז לידת בנם של שדרן הרדיו אליקו כהן וארוסתו בת ה-19, לירז ארז, שכזכור הועברה בשידור חי ברשתות החברתיות אל מול למעלה מ-20 אלף צופים. היום (שלישי) הגיע הרגע לערוך לקטנצ'יק את טקס הברית המסורתי, שבמהלכו ההורים הנרגשים חשפו סוף כל סוף את השם הנכסף.

"ויקרא שמו בישראל: ג׳וּן כהן", הכריזו בהתרגשות אליקו ולירז, כשהשדרן נראה יושב על כיסא מוזהב ואוחז בשתי ידיו את בנם הקטן. למי מכם שלא יודע, משמעות המילה "ג׳וּן" בפרסית היא: נשמה. נמסנו. 

כזכור, הלידה של לירז ואליקו גררה לא מעט תגובות ארסיות כלפי השניים. אמש (שני) בסרטון חריף במיוחד, הם החליטו להגיב לכל המבקרים. ביניהם גם שמו להם למטרה גם את איש הטלוויזיה ארז טל, שהביע ביקורת נוקבת נגדם בתוכנית שלו לפני מספר ימים, כשאמר: "מחר בבוקר אחרי הקפה והמאפה של הבוקר, אכנס לשירותים ואת מה שאני אעשה שם - אני אעביר בשידור חי, ואתה תראה שלשידור הזה יהיה יותר עוקבים - והוא גם יהיה יותר מרגש".

אליקו ולירז החליטו לעלות להתקפה, הקריאו דוגמאות לתגובות קשות שקיבלו - ואמרו: "בימים שאנחנו במלחמה, באנו לעשות לכם כמה רגעים של כיף. הכנסנו אתכם לתוך העולם שלנו. איפה יש מקום לכל השנאה הזו?". באשר לדבריו של טל, כהן לא נשאר חייב - והשיב אש: "אתה איש טלוויזיה מוערך, עכשיו אני מעריך אותך פחות. אתה צריך להתבייש".