השדרן אליקו כהן וארוסתו הצעירה לירז ארז הביאו לעולם בשבוע שעבר, בשעה טובה, את בנם הבכור. אלא שהלידה, שהועברה בשידור חי ברשתות החברתיות, גררה 25 אלף צפיות ולא מעט תגובות ארסיות כלפי השניים. כעת, בסרטון חדש וחריף במיוחד, הם החליטו להגיב לכל המבקרים. הם שמו להם למטרה גם את איש הטלוויזיה ארז טל, שהביע ביקורת נוקבת נגד השניים בתוכנית שלו לפני מספר ימים, כשאמר: "מחר בבוקר אחרי הקפה והמאפה של הבוקר, אני אכנס לשירותים ואת מה שאני אעשה שם אני אעביר בשידור חי ואתה תראה שלשידור הזה יהיה יותר עוקבים - והוא גם יהיה יותר מרגש".

אליקו ולירז החליטו לעלות להתקפה, ובסרטון שהעלו היום (שני) לאינסטגרם, הם הקריאו חלק מהתגובות הקשות שקיבלו ממבקרים תחילה, לפני שהביעו דעה נחרצת בעניין. "'למה לא מחליפים אותו במקום משפחת ביבס?', אני מאחל להם שהתינוק שלהם ימות ברגע שהוא ייוולד'", הקריאו השניים בסרטון את התגובות הקשות, לפני שאליקו הוסיף: "בימים שאנחנו במלחמה, באנו לעשות לכם כמה רגעים של כיף, הכנסנו אתכם לתוך העולם שלנו, איפה יש מקום לכל השנאה הזו? אנחנו באנו לתת אהבה".

"זה שאני בת 19", המשיכה לירז, "זה לא אומר שאני לא יודעת מה אני רוצה. אני רק רציתי לתת להם רגע של שמחה, רגע של אהבה, אחרי שהודענו על לידה בשידור חי קיבלנו כל כך הרבה תגובות טובות ואוהבות ומחבקות, והיו גם הרבה תגובות שלא", אמרה האם הטרייה.

לכך, הגיב אליקו "ועוד איך שלא", והטיח בארז טל, שלדבריה של לירז, בנותיו למדו איתה באותו בית ספר יסודי: "איך אתה מסוגל להשוות לידה של הבן שלנו לשידור חי של, איך אמרת בטלוויזיה? שאם תעשה לייב מהשירותים, ליציאה שלך מהשירותים, יהיו יותר עוקבים". לירז הוסיפה בנושא: "אני לא חושבת שאם הייתי יושבת ליד הבת שלך היית אומר לי דבר כזה".

אלא שזה לא נגמר שם והשדרן המשיך והטיח במגיש: "אתה צריך להתבייש ארז טל, אתה איש טלוויזיה מוערך, אני מעריך אותך הרבה פחות אחרי מה שאמרת. אבל אני מאחל לך שתחווה כל רגע עם הילדים שלך כחוויה מהממת. ככה אנחנו מרגישים רגע לפני הברית של הבן שלנו שתהיה מחר בעזרת השם, ועוד הפעם אנחנו רוצים לאחל רק אהבה", אמר אליקו וחתם את הסיפור בנשיקה עם לירז.