צילום וריאיון: גיא עקיבא

החודשים האחרונים היו מלאי סערות עבור הדוגמנית וכוכבת "האח הגדול", דיאן שוורץ. היא הספיקה לנהל מערכת יחסים מתוקשרת מאוד עם פיינליסט העונה, נתנאל רודניצקי - וכבר אחרי חודשיים של זוגיות, השניים הפתיעו את כולם כשהחליטו להפריד כוחות. מאז שוורץ ורודניצקי לא בחלו במילים ודאגו לעקוץ אחד את השנייה ברשתות ובתקשורת - ודיאן אפילו טענה לרגע שהיא הרגישה שהפרידה הייתה תעלול יחצ"ני מצדו של נתנאל.

מאז הדרמה על הפרידה בין השניים, נראה שדיאן בכל זאת מעוניינת להמשיך הלאה בחייה - ולאחרונה נודע כי היא הולכת לככב בתפקיד ראשי ראשון על המסך הגדול לצד שחקנים מן השורה החדשה - מה שלא עבר להרבה אנשים חלק בגרון. אמש (שלישי) תפסנו את דיאן בפרימיירה החגיגית לסרט "בבילון" שנערכה ב"רב-חן דיזינגוף" - ושאלנו אותה את כל השאלות הקשות: האם הפרידה מנתנאל באמת כבר מאחוריה, עד כמה היא כבר מוכנה לקשר חדש - ומה היא חושבת על כל הביקורות נגדה אחרי שקיבלה את התפקיד לסרט?

דיאן מה שלומך?
"אני נהנית בימים אלו, כיף. מתעסקת בעשייה עם החברים והמשפחה".

אפשר להגיד שהפרידה ונתנאל מאחורייך?
"לגמרי מאחוריי".

אתם לא בקשר?
"לא. מאחוריי".

למה נפרדתם?
"כמו כל זוגיות בחיים, זה בסדר. זה מאחוריי". 

דיאן שוורץ בפרימיירת הסרט "בבילון" (צילום: אור גפן, יח"צ)
צילום: אור גפן, יח"צ


למה להיפרד עם עקיצות הדדיות?
"נכון שאמרתי לך שזה מאחוריי? סימן שאני לא מתעסקת בדברים האלה, זה מאחוריי. באמת מאחוריי. אני שלמה עם כל מה שקרה והכל בסדר. אני לא חוסכת במילים. אם היה לי מה להגיד, הייתי אומרת".

אז האם את אוהבת אותו עדיין זו שאלה מיותרת מבחינתך? ואם יהיה קאמבק נניח?
"שאלות מיותרות".

את פנויה לאהבה חדש?
"כרגע אני נהנית מהלבד שלי, אבל אם יש לך מישהו להכיר לי אז למה לא. אתה מכיר את המשפט? 'אני אוהבת שחומים אבל גם בהירים יתקבלו בברכה'".

מתחילים איתך המון?
"כן, אבל כרגע אני עם עצמי - וטוב לי עם עצמי".

יש מישהו על הכוונת?
"לא כל כך".

את מרגישה ששחררת את כל הדרמה שהייתה איתך אחרי "האח הגדול"?
"חד-משמעית, אני מקבלת חיבוק גדול ברחוב, מלא הודעות של אהבה. אני ממש מרגישה שהדבר הזה מאחורינו, ואני מתעסקת בדברים חיוביים. אני חושבת שבחצי השנה האחרונה קיבלתי הזדמנות שאנשים יראו את דיאן האמיתית - ולא את דיאן כדמות הערוכה בריאליטי, וזה מאוד מרגש וכיף לי. כיף לי כרגע בחיים שלי". 
דיאן שוורץ בפרימיירת הסרט "בבילון" (צילום: אור גפן, יח"צ)
צילום: אור גפן, יח"צ


התנדבת לבקר את אדר הפצועה ממקסיקו?
"אני אנסה לא לבכות עכשיו. הסיפור של אדר נכנס לי כל-כך עמוק ללב, זה לא מרפה ממני. אני חושבת על זה כל היום. אני עושה הרבה דברים טובים ולא מדברת על זה - אבל אדר ביקשה ממני להעלות את המודעות סביב הדבר הזה. עם ישראל מאוחד ואין עלינו, וחשוב שכולם יירתמו. כרגע יש סביבה המון אנשים וזה מאוד משמח אותי".

פשוט ראית והחלטת לעשות לה מחווה?
"ראיתי את הסיפור שלה בטיקטוק וראיתי שהיא מהממת, אז אמרתי: 'טוב, היא כוסית, היא בטח עוקבת אחריי - אז נכנסתי והיא באמת עקבה אחריי. כל היפות עוקבות אחריי. יש לי קהל כזה יפה, וכשהלכתי אליה רציתי משהו יותר עמוק משוקולדים, אז הבאתי את הצוות שלי שיפנק אותה, באתי לחזק ויצאתי מחוזקת".

התקבלת לסרט, מזל טוב.
"אני מרוגשת שיא. להיות לצד אוהד קנולר, שזה אחד השחקנים הכי טובים בארץ, זו התרגשות שיא וזו זכות שזו ההזדמנות הראשונה שלי. אני משקיעה את כל הזמן שלי עם המורה למשחק שלי, ואני מקווה להיות השחקנית הכי טובה שאני יכולה להיות. בחצי שנה האחרונה חיפשתי מה יכול למלא אותי, וגיליתי שמשחק זה הדבר הבא שלי".

ומה תגידי למבקרים על זה שפליטת ריאליטי בסרט?
"לכל אחד יש מקום בתעשייה הזו, ולא באתי על חשבון אף אחד. כמו שאני מפרגנת - אני מקווה שגם הסביבה תלמד לפרגן".