בזמן שהזוגיות הלוהטת בין אנה זק ליהונתן מרגי משגעת את המדינה, נחשף מה אנה באמת חשבה על הזוגיות הקודמת של מרגי עם האקסית נועה קירל. כוכבת הרשת אנג'ל ברנס השתתפה בפודקאסט "ישראלה", שם חשפה כי היא ואנה לא ממש התחברו לזוגיות של נועה ומרגי, בלשון המעטה.

במהלך השיחה, אנג'ל, שבדומה לאנה זק התפרסמה במסגרת התוכנית "הבנים והבנות" ששודרה בערוץ הילדים, חשפה כי הזוגיות בין אנה למרגי הפתיעה אותה מאוד, בעיקר בגלל שהיא ואנה היו לועגות לזוגיות של מרגי ונועה קירל בזמנו. "אני זוכרת שנועה ומרגי היו יחד והיינו צוחקות עליהם", אמרה. צמד המראיינים בר אלפנדרי וליהי אוז דווקא טענו שהיה נראה שנועה ומרגי מתאימים, ועל כך אנג'ל ענתה, "שומעת?! אני מכירה את מרגי מ'הכוכב הבא', מה קשור? מה קשור מרגי ונועה?".  

@israel_la מתוך הפודקאסט של ישראלה @Angel baranes #אנהזק #נועהקירל #מרגי #אנגלברנס ♬ צליל מקורי - ישראלה

"בקטע שהוא לא לרמה של נועה?", שאלה ליהי, ואנג'ל ענתה: "לא, חס וחלילה, מרגי ילד טוב, בגלל שהוא טוב - מה הוא קשור לנועה? אבל הם הפכו להיות גוש, אז אולי מרגי היה צריך את זה. אבל מרגי ואנה - מרגי ורועי סנדלר דומים באופי אז אולי הוא הטייפ שלה".

בעבר אנג'ל ואנה זק היו חברות טובות על רקע השתתפותן בתוכנית "הבנים והבנות", אך ככל הידוע לנו היום הן כבר לא בקשר. אנה נמצאת בזוגיות יציבה עם מרגי כבר כמה חודשים, ונועה קירל כזכור מתחזקת זוגיות יציבה עם שוער באיירן מיכן דניאל פרץ כבר מיולי האחרון.

מטעמה של אנה זק סירבו להגיב לדברים.