מרגי ואנה זק נמצאים בתחילתה של זוגיות, כך אישרו היום (שישי) מקורבים מצד השניים ל-mako סלבס. הבשורות האלה מגיעות אחרי שבועות של לא מעט השערות לגבי הסטטוס ביניהם, אחרי שנצפו מבלים יחד בזמן האחרון. אותם מקורבים מסרו ל-mako כי "הם הכירו לעומק כשצילמו יחד את הדואט המשותף 'הודי', והקשר הרומנטי ביניהם התחיל קצת לפני שהיו ביחד בלוס אנג'לס".

בנוסף לאישור מסביבתם של השניים, בסטורי שמרגי העלה היום נראית ההשתקפות של אנה - על גבי תמונות מלחמה, במה שנראה כמו גלריה.

הסטורי שמרגי העלה. אנה משתקפת (צילום: מתוך אינסטגרם)
הסטורי של מרגי. אנה משתקפת שם | צילום: מתוך אינסטגרם

הבוקר זוג הכוכבים נצפה מבלה יחד בשכונת נווה צדק בתל אביב - ונראה שהם כבר בכלל לא מעוניינים להסתיר את מערכת היחסים שנרקמת ביניהם. 

פפראצי אנה זק, מרגי בתל אביב והסביבה (צילום: תמר ברגרפרוינד, פרטי)
הבוקר בתל אביב. אנה זק ומרגי מבלים יחד | צילום: תמר ברגרפרוינד, פרטי

במרץ האחרון שני הכוכבים עבדו יחד בשיתוף פעולה ראשון בשיר "הודי", שם מרגי שר, בין היתר, את המילים "לא כל כך מבין באנטומיה, אבל נראה לי שהגוף שלך זקוק להחייאה". כאשר בקליפ חלקו השניים פריים לוהט, במהלכו נראו צמודים מתמיד - כשהם כמעט מחליפים נוזלים.

באוגוסט האחרון נודע כי מערכת היחסים של מרגי בן ה-23 והדוגמנית ליה שון בת ה-20 הגיעה לסיומה, אחרי שנמשכה חודשים ספורים, ובשלט רחוק. מרגי, כזכור, היה קודם מספר שנים יציבות עם נועה קירל. זק, לעומת זאת, הודיעה במרץ האחרון שהיא והזמר רועי סנדלר, שהיו יחד 3 שנים וגם גרו יחד, מפרקים את החבילה.

זק וקירל היו אמורות להשתתף יחד בפסטיגל חנוכה הקרוב, אחרי תקופה לא מבוטלת שבה היו ספקולציות על טיב היחסים בין השתיים, ואחרי שלכאורה "עשו סולחה". זאת, אחרי שזק סירבה באירוע של yes ולהתראיין לתקשורת בגלל קירל. באירוע נוסף היא ביטלה את הגעתה אחרי שגילתה שנועה זכתה במקום הראשון, כעת נותר לתהות מה נועה תחשוב.