בחודש יוני האחרון נפרדה נועה קירל ממנהלת מערך הסושיאל שלה, רוני פרץ, אחרי שנים של עבודה צמודה בארץ ובחו"ל. פרץ ניהלה את הנכסים הדיגיטליים של הזמרת, ביניהם חשבונות האינסטגרם והטיקטוק שלה, שמונים למעלה מ-3 מיליון עוקבים, ונחשבה גם לאשת הסוד הכי גדולה שלה. 

הסיבה לפרידה בין השתיים נותרה לא ידועה - והן יצאו בהצהרה ברשתות כי הדברים הסתיימו ברוח טובה. אלא שהשבוע נודע ל-mako סלבס שקירל ופרץ נפגשו לראשונה מאז הפרידה על סט הצילומים של נבחרת המשפיענים של סמסונג - והמתח הרב בין השתיים ניכר היטב. 

במסגרת תפקידה בהפקה, שימשה רוני כמפיקת תוכן שנשכרה על ידי סמסונג, והייתה אמונה על צילום כל המשפיענים, ביניהם, מן הסתם, גם נועה קירל, לטובת קמפיין בסושיאל. אלא שהגיע לידיעתה של רוני שהיא לא תעבוד מול נועה, מכיוון שהזמרת "מגיעה עם צוות סושיאל אישי שיצלם אותה".

רוני פרץ אשת מערך הסושיאל של נועה קירל (צילום: אינסטגרם)
רוני פרץ ונועה קירל באירוויזיון 2023 | צילום: אינסטגרם

לטענת הצוות של נועה, לא הגיעה מהם או מנועה עצמה דרישה כלשהי שרוני לא תצלם אותה, ונטען כי הזמרת תמיד מגיעה עם אנשי סושיאל משלה לכל מקום. אולם, ל-mako סלבס נודע כי לקמפיינים אחרים שבהם השתתפה נועה לאחרונה, היא הגיעה רק עם צוות הביוטי והסטיילינג הקבוע שלה - ללא צוות סושיאל נוסף, וכי לא תמיד היא מגיעה עם צוות סושיאל שמתפעל את האירוע.

בעקבות כך, השתיים לא עבדו יחד כלל במהלך יום הצילום, ומקורבים להפקה מספרים שהן נכחו במקום באותו הזמן, אבל כל אחת הייתה בשלה - בלי שום אינטראקציה. "נועה הייתה עם הצוות שלה, ורוני הייתה עסוקה עם שאר חברי הנבחרת של המותג", מספר מקורב. רוני אכן צילמה את יתר המפורסמים שמשמשים כפרזנטורים למותג - למעט את נועה. 

כשנודע על הפרידה המקצועית והחברית בין השתיים, רבים בתעשייה תיארו זאת כ"הלם גדול, ממש רעידת אדמה", בעיקר כי לא היה אף סימן מקדים למשבר, וכי חודש לפני הפרידה הן עוד היו צמודות בהכנות של קירל לאירוויזיון. נזכיר כי באותה תקופה שבה נפרדה קירל מרוני פרץ, עמה ככל הנראה היחסים נותרו צוננים במיוחד, היא גם נפרדה מבן זוגה דאז תומר הכהן, אחרי שנתיים של זוגיות, ואף ממאמנת הכושר שלה, ליקי רוזנברג.

מטעמה של נועה קירל נמסר: "נועה קירל מלווה בצוות סושיאל אישי ומקצועי, המלווה אותה בקביעות בימי צילום והופעות, וכך היה גם על הסט של סמסונג".

מרוני פרץ נמסר: "העבודה מול סמסונג מאוד מסודרת ומקצועית, ושמחתי לפגוש את כולם על הסט".

מטעמם של סמסונג סרבו להגיב לדברים.