לפני כשבועיים דניאל גרינברג ואייל גולן נפגשו בבית הדין הרבני ברחובות והתגרשו כדת וכדין, אחרי שהחליטו לפרק את החבילה בתום תקופה לא קצרה של עליות ומורדות במערכת היחסים שלהם. מקורבים הבהירו כי הפרידה של השניים נעשתה ברוח טובה, כאשר אייל ודניאל הציגו מערכת יחסים קרובה ומכבדת בשבועות האחרונים שלפני הגירושים. השניים אף התגוררו באותו הבית כמעט לכל אורך התקופה, עד שדניאל עברה לגור בדירה משלה עם שני ילדיהם הקטנים, מיאל ורון.

הבוקר (שלישי), בסשן שאלות ותשובות שערכה גרינברג עמוד האינסטגרם שלה, היא נשאלה האם היא רואה את עצמה בזוגיות חדשה השנה - וזה מה שענתה: "אני לא נביאה והחיים הוכיחו לי לא מעט פעמים שדברים קורים מבלי שמצפים להם", כתבה גרינברג. "אבל רואה את עצמי? וואלה בקושי יש לי זמן לעצמי, אני לא רואה את עצמי מתעסקת בשום דבר אחר חוץ מהילדים שלי והעסקים שלי". 

דניאל גרינברג (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram
 
דניאל גרינברג (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

לשאלה נוספת האם היא מחפשת זוגיות, ענתה גרינברג: "Big No No". בעקבות כך, מקורבים לדניאל סיפרו כי "הפרידה מאוד טרייה והיא עוד מסתגלת לחיים לבד עם שני קטנטנים. היא חייבת רגע לעצמה, וגברים אחרים כרגע לא בראש מעייניה", אמרו.

חוץ משאלות על זוגיות, גרינברג נשאלה גם האם היא תרצה עוד ילדים, בנוסף לשניים המשותפים שיש לה עם גולן, ולשאלה הזאת היא ענתה באופן חד משמעי: "בדוק". 

דניאל גרינברג (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
רוצה עוד ילדים. גרינברג | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram