אתמול (ד') סיפרנו לכם לראשונה כי אייל גולן ודניאל גרינברג מתכננים להגיע בשבוע הבא לרבנות, על מנת להסדיר באופן רשמי את הגירושים שלהם. כעת מתברר, כי בנסיון להימנע ממפגש עם כלי התקשורת ועם ההמולה סביבם, גרינברג וגולן הקדימו את הדיון בימים אחדים, והוא התקיים עד לפני רגעים בבית הדין הרבני ברחובות.

אייל ודניאל יצאו בדקות האחרונות למקום, ימים אחדים אחרי שהסדירו בבית המשפט את הסכם הגירושים שלהם בצורה פורמלית. השניים מסיימים את הקשר שלהם כדת וכדין - כשנתיים בלבד אחרי שעמדו יחד מתחת לאותה חופה.

אייל ודניאל מתגרשים (צילום: עופר חן)
כבר לא. אייל גולן ודניאל גרינברג | צילום: עופר חן

הדיון, כך סיפרו נוכחים, התנהל כשורה וברוח טובה לצלם שלנו שחיכה שם דניאל סיננה בחיוך: "הכל בסדר, הכל בסדר".

הפרידה של השניים, כזכור, כבר עלתה על הפרק בשלהי הריונה השני של דניאל, אחרי חודשים ארוכים של עליות ומורדות בקשר הזוגי של השניים. כבר אז הוכן הסכם הגירושים, אך בהחלטה מושכלת אייל ודניאל החליטו כי לא יעשו דבר עד שדניאל תלד את בנם השני, רון.

רגע אחרי הלידה נראה היה כי דניאל ואייל נמצאים באידיליה זוגית, במסיבה גדולה שערכו כדי לחגוג את הולדת בנם ובחופשות זוגיות בחו"ל. אך כל זה היה למראית עין בלבד, ובמקביל ניהלו השניים את הדברים הטכניים הסופיים לקראת הפרדת כוחות בצורה הטובה ביותר.

אייל ודניאל מתגרשים (צילום: עופר חן)
צילום: עופר חן

מקורבים מבהירים כי הפרידה של השניים נעשית ברוח טובה. אייל ודניאל הציגו מערכת יחסים קרובה ומכבדת במהלך השבועות האחרונים, ואף התגוררו עד לפני ימים אחדים באותו הבית. לבית המשפט בשבוע שעבר הגיעו מחויכים ומחובקים, וכך גם היום לרבנות כשהגדילו והגיעו ביחד ברכבו של אייל.