מי מתעסק? זאת ליהיא: ליהיא גרינר לא יודעת לשמור דברים בבטן - את זה כבר למדנו. אבל הפעם היא הצליחה לעשות חצי עבודה. בסרטון ארוך שהעלתה לסטורי שלה הבוקר (רביעי), היא החליטה לפתוח חזית עם מפורסמת אחרת, "משפיענית" - כך היא מגדירה אותה, והסבירה איך היא שילמה לה הרבה מאוד כסף תמורת פרסום המוצרים שלה  - ואותה המשפיענית לא עמדה במילתה.

"מישהי עשתה לי ולעסק שלי 'בלוק' לי באינסטגרם. היא קיבלה תשלום כמשפיענית - תשלום מכובד מאוד, גם קיבלה שבעה מחטבים מהחנות, גם לא הסכימה לתת 20 אחוז הנחה לעוקבים שלה - ועוד היא רצתה תשלום נוסף". גרינר בחרה שלא לציין את שם הבחורה עליה היא מדברת - אבל נתנה מספיק רמזים, כדי שמי שעוקב אחרי אושיות בולטות באינסטגרם, יצליח מיד לעשות לבד את החושבים ולהבין על מי מדובר.

"אז אחרי תשלום מהמם ומחטבים מטורפים - היא מפרסמת מדבקות לפטמה שעולים 40 שקלים", המשיכה ליהיא להשחיר. הטריגר של גרינר לעלות את הסטורי הזה היה הבלוק שאביבית בר זוהר עשתה באינסטגרם לדנית גרינברג - ורק הזכיר לגרינר שגם לה עשו בלוק לאחרונה. בעקבות כך, היא החליטה לצאת נגד אותה הכוכבת שחסמה אותה - אבל הפעם, שלא כמנהגה, בלי שמות.

בשיחה של ליהיא היום עם mako סלבס היא מסבירה למה החליטה שלא לנקוב בשמות: "אסור לי לפרסם שם כי זה יכול להוביל לתביעה. אבל שתדע שאני לא נשארת חייבת. האנשים שצריכים לדעת יודעים לגבי השירותים שלה והתוצאות. לחסום אותי? אחרי שלקחה מלא מחוכים - ועוד לקחה סכום לא הוגן בעליל, זו חזירות! מה הבעיה? אסור לי להרוויח אחרי שלקחתי משפיענית? זו הייתה טעות. הכל אצלה בלוף. מאחלת לה המון הצלחה כשיהיה לה עסק משלה. הכל חוזר כמו בומרנג. די עם החזירות והקמצנות על סטורי - ועוד כשקיבלת סכום כזה מוגזם".