ליהיא גרינר היא אחת הנשים האהובות עלינו בביצה, בעיקר כי מאז שפרצה לחיינו אי שם בעונה השלישית של "האח הגדול", היא אומרת כל מה שהיא רוצה – ולא מתכוונת לעצור. אחרי שהשבוע הרימה את הרשת כשאמרה בשידור שרוסלנה רודינה ואורטל עמר "המליטו" לסלבס ולכן קיבלו יותר כסף ממנה ב"גולסטאריות", עלה בנו חשק עז לחזור לכל הסערות שגרינר עוררה בביצה המקומית. מה מצאנו? הוריקן.

פרשת השוטר

לפני כשנה וחצי, ביולי 2019, ליהיא גרינר נסעה לה ברחבי הארץ במכונית שלה, ונעצרה על ידי שוטר שחשד כי היא משתמש בסמארטפון שלה בזמן נהיגה. בתגובה לאירועים, ליהיא הוציאה את אותו המכשיר בו השתמשה בנהיגה, וצילמה סדרת סטוריז בהם היא יוצאת על השוטר ותוקפת אותו בלי רחמים.

"המשטרה פה היא בדיחה" היא קבעה בזעם. "תימני קטן שנראה כמו התחת שלי רושם לי עכשיו דו"ח. אני בפקק והמניאק מאחורי רושם לי דו"ח כי משעמם לו, הוא מעשן סיגריה בצד של הכביש. זו המשטרה אצלנו במדינה".

הסטוריז אמנם נמחקו תוך דקות אחדות וליהיא מיהרה להתנצל, אבל זה לא מנע ממשטרת ישראל להזמין את הכוכבת לחקירה ולהגיש נגדה כתב אישום, אותו הצליחה לבטל בעזרת השר גלעד ארדן. ת-ע-נ-ו-ג.

 

View this post on Instagram

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine)

זה לא הגיל

בחודש מאי, לקראת סופו של גל הקורונה הראשון, ליהיא גרינר הגיעה לאולפן של "פאולה וליאון" וסיפרה להם על געגועיה לבוטוקס. בין אמירות נוסח "יש לי חריצים ממש עמוקים בפנים, כמו כל הפרצוף שלך", ליהיא ירתה על פאולה את דעתה על המראה שלה, וקבעה: "את נראית מבוגרת לגילך".

פאולה ההמומה ניסתה להבין אם היא אכן מתכוונת למה שהרגע יצא לה מהפה, אבל כששאלה אותה אם היא מדברת עליה היא קיבלה את התשובה אותה קיוותה *שלא* לשמוע, והיא: "כן".

 

View this post on Instagram

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine)

מהמם להן

אי שם בשנת 2017 ליהיא שלנו הורידה 30 ק"ג ממשקלה, והפכה לגורו דיאטות שמלווה נשים בתהליך של ירידה במשקל. סביב השקת הגרסה החדשה של עצמה, ליהיא הגיעה להתראיין ל"ידיעות אחרונות" בנושא, ואמרה מילים שהטריפו את הרשת.

"להיות שמנה זו הפרעת אכילה. אני מאוד מצטערת, אבל אלה לא באמת חיים, וזו לא הנאה, סורי", היא קבעה. "זה לא כיף כשאת הולכת לקניון ולא יכולה להיכנס לכל חנות. הכי כיף להיות רזה. שמנות מוותרות לעצמן ואין להן כוח רצון, אין להן מוטיביציה. הן ויתרו".

הרשת געשה סביב המילים של ליהיא, וגולשים רבים יצאו נגד הקביעה החותכת שלה. מה ליהיא עשתה בתגובה? מסרה לנו כי: "אני מדברת רק מניסיון ורק מתוך הרגשות שלי. אם יש אחרות שמרגישות אחרת - אז מהמם להן". אכן מהמם.

View this post on Instagram

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine)

מאמי אישוז

מי שממש לא צחקה מדבריה של ליהיא הייתה קורין גדעון. ליהיא הגיעה להתארח בתכנית "אנשים" בעקבות הדברים שאמרה ל"ידיעות אחרונות". קורין הכינה את התותחים הכבדים וביקרה את ליהיא - שאיימה מצידה לעזוב את האולפן. מיד אחרי השידור ליהיא פרסמה את הראיון בעמוד הפייסבוק שלה – וכתבה כל מה שהיא חושבת על קורין גדעון.

"‏הזמינו אותי לדבר בתוכנית ובקושי נתנו לי להוציא מילה. ‏ככה הערוצים עושים רייטינג, המנחה פשוט הייתה צריכה ‏להתראיין. אמא שלי לא צועקת עלי ככה, אבל הבנתי מאיפה זה בא", היא כתבה. "זה פשוט נגע בקורין כי היא בעצמה עסוקה מאד בדימוי גוף ורזתה מאד לאחרונה... ‏היא בטח הייתה רעבה". הממ.

View this post on Instagram

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine)

מעריצה

חשבתם שהשיא הגיע? תחשבו שוב. בראיון לפנאי פלוס שערכה בתחילת שנת 2019, ליהיא שלנו בחרה להתייחס לתצוגת האופנה של מותג בגדי הים של נטע אלחמיסטר ונועה בני, בו כיכבה לא אחרת מאשר נטע ברזילי.

"את נטע ברזילי אני מעריצה מהיום הראשון", היא הבהירה. "היא נראית מדהים בדרך כלל, אבל לשים אותה בבגד ים ליד נטע אלחמיסטר ונועה בני זה מוגזם, זה עובר את הגבול. אני מבינה את הקטע של לאהוב את עצמך אבל זה כבר לא נכון. זה מעודד חוסר בריאות. מבחינתי, בנטע עובר הגבול. הרגשתי שמשתמשים בה כמו גימיק, כמו שמביאים גמד מהקרקס". כל עוד הפה עובד – למה לא לעשות בו שימוש (?).

ליהיא גרינר- ליד (צילום: ערן לוי)
צילום: ערן לוי

קוקטייל פארטי

שבועות ספורים אחרי שאחיה הלך לעולמו, ליהיא גרינר הגיעה להתראיין במגזין סוף השבוע של mako, ודיברה בגילוי לב על ההלוויה של אחיה, ועל ההפלה שעברה. "הלוויה הייתה כמו קוקטייל פארטי", היא אמרה. "שמנו מוזיקה צ'יל אאוט כי הוא היה די.ג'יי ואמא שלי עיצבה תמונה מהממת שלו על רקע של הברנינג מן כי הוא הלך לפסטיבל הזה כבר 13 שנה. נאמתי בפרי סטייל והייתי מצחיקה מאוד כי היו לי פאנצ'ים. גם בכיתי המון".

"אחרי שהוא יצא שאלו אותי מה אני רוצה לעשות עם הקבורה והתחלתי לצחוק", היא אמרה על ההפלה שעברה. "אחרי שאבא שלי נפטר דיברו איתנו על הקבורה, אבל הדבר הקטן הזה עכשיו? זה נראה לי משוגע. אמרתי: 'קחו את זה, אולי תעשו עם זה משהו למדע? או סטודנטים יכולים לחקור את זה'".