ליהיא גרינר נתקלה בלא מעט ביקורות וכעס מצד הסביבה אחרי שבראיון שהעניקה בסוף השבוע ל"ידיעות אחרונות" צוטטה כאומרת שנשים שמנות הן נשים שסובלות מהפרעת אכילה.

לא מעט נשים התקוממו על דבריה של גרינר, יצאו נגדה ונגד הכשרתה, כמי שממתגת עצמה ככוהנת דיאטות חדשה בשטח. גרינר מצאה עצמה בעמדת התגוננות, אבל לרגע לא התנצלה, ושמרה על אותנטיות בסגנון ליהיא - כזו שלמדנו להכיר ולאהוב (או לא לאהוב, אנחנו לא שופטים) בשנים האחרונות.

וזה בדיוק מה שקרה גם כשליהיא התראיינה לתוכנית "אנשים", ששודרה אתמול בערב. השיחה של ליהיא ושל מנחת התוכנית, קורין גדעון, הגיעה במהירות לטונים צורמים שהבהירו שהן... בואו נאמר חלוקות בדעותיהן. לקראת סיום הראיון, ליהיא אמרה גם שאם קורין לא תתן לה לדבר - היא תעזוב את האולפן כי "לא בשביל זה היא באה"

אחרי שידור הראיון, החליטה גרינר לשתף את עשרות אלפי העוקבים שלה במחשבותיה ורגשותיה, ועשתה זאת באופן שאין לנו מילים לתאר אותו מלבד "פתיחת חזית". "עכשיו באנשים. ‏הזמינו אותי לדבר בתוכנית ובקושי נתנו לי להוציא מילה. ‏ככה הערוצים עושים רייטינג אנשים.... המנחה פשוט הייתה צריכה ‏להתראיין.... ‏אמא שלי לא צועקת עלי ככה. אבל הבנתי מאיפה זה בא. זה פשוט נגע בקורין כי היא בעצמה עסוקה מאד בדימוי גוף ורזתה מאד לאחרונה... ‏היא בטח הייתה רעבה".

מטעמה של קורין גדעון טרם התקבלה תגובה.

ליהיא גרינר (צילום:  Photo by Flash90, פייסבוק)
ליהיא גרינר נגד קורין גדעון, אוגוסט 2017 | צילום: Photo by Flash90, פייסבוק

קורין גדעון (צילום: אורטל דהן)
קורין גדעון | צילום: אורטל דהן