אייל גולן ובני פרץ נקלעו לסכסוך תקופה די ארוכה. הוא החל כאחד מקצועי ודי מהר הדרדר לפסים אישיים. השניים כמעט ופירקו את כל החברות המשותפות שלהם יחד, אך לפני כחודש התבשרנו על סולחה שנערכה בחג החנוכה האחרון. אחרי שבועות ארוכים של התעלמות הדדית אחד מהשני, פרץ וגולן העלו סרטון שלהם מדליקים נרות יחד כשהמסר שעומד מאחוריו ברור ו"ליאם הפקות" מסרו אז בתגובה כי: "אייל גולן ובני פרץ יישרו את ההדורים".

מסיבת הפתעה איתי לוי, ינואר 2020
אירוע יום ההולדת של איתי לוי | צילום: עופר חן

למרות זאת, נראה כי הסולחה המדוברת והדלקת הנרות המשותפת היו רק למראית עין ואילו אייל ובני לא באמת הצליחו לפתור את כל הבעיות שהתעוררו בין השניים. 

למסיבת ההפתעה שנערכה בבאר שבע לכבוד יום הולדתו של איתי לוי, שכידוע הוא  אחד מהמיוצגים של "ליאם הפקות", פרץ הגיע עם בת הזוג שלו וגם אייל הגיע עם ארוסתו. השניים, כך מספרים לנו נוכחים במקום, לא החליפו ביניהם אף לא מילה וכל אחד ישב הרחק מהשני. 

מסיבת הפתעה איתי לוי, ינואר 2020
ישב בשולחן נפרד. גולן | צילום: עופר חן

עוד מספרים נוכחים במקום כי בשיחות אישיות שבני ניהל במקום עם מספר אנשים הוא אמר דברים, פרץ התייחס למצב הנוכחי בו הוא וגולן נמצאים ואמר כי: "זו מלחמת עולם, נתק טוטאלי". גם גולן השמיע כמה הערות לאוזני המתעניינים כשזרק משפטים כמו: "שימשיך לשבת באולפן של אופירה וברקו".

מסיבת הפתעה איתי לוי, ינואר 2020
כמה שיותר רחוק מגולן, בני פרץ ביום ההולדת של איתי לוי | צילום: עופר חן

כזכור, בסוף השבוע האחרון פרץ התארח אצל "אופירה וברקוביץ'" וכשנשאל אם אחרי הסולחה הוא יגיע לחתונה של גולן וארוסתו הוא ענה: "אם אהיה בארץ, אגיע". עוד נאמר באותו הערב על המצב: "אייל היה חבר שלי, היום אנחנו שותפים עסקיים".

על פי מקורבים לפרשה, הבחירה של פרץ להתארח אצל אופירה, שנמצאת כרגע בעצמה בסכסוך מתוקשר עם גולן, נעשתה במודעות ועמד מאחוריה מסר נוקב. אייל, כך מבהירים הסובבים, הפנים את המסר.

 

מליאם הפקות נמסר בתגובה: "אנו לא מתייחסים לרכילויות".