כבר יותר מעשור שבני פרץ ואייל גולן מנהלים יחד את "ליאם הפקות", אך בחודשים האחרונים היחסים בין השניים הידרדרו. בכל פעם שהם משלימים, מגיעה עוד כותרת על משבר. בני פרץ הגיע לאולפן של אופירה וברקוביץ' לראיון ובלעדי מאז הסכסוך, וניסה לעשות סדר בדברים: "היה משבר, את המשבר סיימנו לפני כחודש וחצי ואנחנו עובדים כרגיל".

אם לא היית בהופעה של אייל אתמול אז הדברים לא כרגיל.
"אתמול היו לי חמש הופעות אז הייתי בהופעות אחרות. העבודה בנינו היא כרגיל, אייל הופיע, אבל גם איתי ונסרין אז הייתי בהופעות שלהם. אם צריך, אני אהיה בהופעה של אייל. אנחנו עובדים ביחד".

ברקוביץ' אמר כי יחד, פרץ וגולן הם זוג מנצח. פרץ הגיב וענה כי הוא "לא חושב ככה. אייל יכול להיות גם לבד, זו לא חתונה קתולית, לכל אחד יש מחליף".

אם הוא יכול להיות לבד אז למה לעבוד יחד?
"כי אנחנו שותפים, כי אין ברירה. אנחנו צריכים לכבד הסכמים, לכבד חוזים. אנחנו שותפים בפעילות של אמנים אז קשה מאוד להפריד את הדברים".

עשית חישוב והבנת שמבחינה כלכלית עדיף לחזור ולא להיפרד?
"לא תמיד אתה יושב ועושה חישובים מיוחדים. לפעמים אתה מעריך פחות או יותר את הדברים. אני לא איש של מלחמות, אני איש שלום ומצאנו את הנוסחה".

אתה היום המנהל הישיר של אייל גולן?
"לא. לאייל יש את האיש שמטפל בניהול שלו ואני ב"ליאם הפקות" מטפל כללית בכל האמנים. היום אנחנו שותפים בכמה חברות, אבל אני לא המנהל הישיר שלו יותר".

כשברקוביץ' שואל איך קורה שאנשים כל כך קרובים מגיעים למצב כזה ענה פרץ: "גם בין אחים יש משבר לפעמים. אני לא איש של מלחמות, החברים שלי הם אותם חברים מגיל 6. לפעמים אתה מזהה חבר וכבר אחרי חודש אתה אומר 'זה אני צועד איתו לעשרות שנים' וככה אני מרגיש עם אייל. הייתה חברות אמת, הכל היה מושלם אבל לפעמים אנשים מתבגרים".

מה הפריד בניכם? הכסף? הנשים? החברים?
"אני לא יושב במוחו והוא לא יושב במוחי. יש דברים שלפעמים אתה לא מצליח לפענח אותם. מה שחשוב לי היום זה שהחברות שלנו ימשיכו לבצע פעילות עסקית טובה עם תוצאות טובות. אני לא מנהל אישית לא את לואי, לא את איתי ולא את נסרין. אני מלמעלה קובע אסטרטגיות. זה מה שאני עושה".

מה למדת מזה בני?
"אני רוצה להגיד לך - מעדיף לא לחיות, אם לא להתאבד בשביל חבר. זו דעתי, ככה אני אמשיך כל החיים שלי. כל חבר, בכל העולם יפנה אלי בכל שעה אני אתייצב ואסכן את עצמי בשביל חברים שלי".

אייל גולן כיום נחשב חבר?
"אייל היה חבר שלי, היה איש שמבחינתי לפגוע בו זה לפגוע בי. גם היום, כשאייל יפנה אלי, אני לעולם לא אגיד לו לא".

נפגעת ממנו?
"ונגיד וכן אז מה? החיים רצים".

View this post on Instagram

A post shared by benny peretz (@bennyperetz) on

"כל מה שעשה אייל עושה כל גבר במדינת ישראל"

אחד האמנים שפרץ וגולן מנהלים הוא שופט הכוכב הבא לאירוויזיון 2020, איתי לוי, שהפך להיות אחד הזמרים האהובים והמושמעים בישראל. "הוא בן אדם מוכשר, חרוץ ומדויק. הוא מעורב בכל פרט. קשה לראות דברים כאלה", החמיא פרץ. "אני חושב שזה משהו שמגיע פעם בעשרות שנים".

פרץ לא שכח להחמיא לכישרון גדול נוסף של 'ליאם הפקות', נסרין קדרי. "זו דרך של שבע שנים. אתה צריך לראות איך אחרי הופעה קרוב ל-70 אנשים מחכים והיא מצטלמת עם כולם. אני מברך את הזמן שהקדוש ברוך הוא נתן לי לעבוד עם אנשים כאלה".

כנשאל כמה פגעה בו פרשת "משחקי חברה", ענה פרץ: "זה פגע בצורה בלתי רגילה. אני חושב שידברו על העוול שעשו לאייל עוד שנים על גבי שנים. כל הפרשה הזו נולדה מארבע בנות שלא ראו לעולם את אייל והתלוננו. אחרי קרוב לשבוע, זיהו שארבע הבנות האלה לא ראו אותי והתחילו לשאול עשרות בנות בכל מדינת ישראל. בסוף, הגיעו לשתי בנות שהיו עם אייל ולא קרה שום דבר לא חוקי. על הדבר הזה כל המדינה רצה שמונה שנים כדי להכפיש ולרמוס. כל מה שעשה אייל עושה כל גבר במדינת ישראל".

מה כל גבר במדינת ישראל עושה?
"כל גבר במדינת ישראל הולך עם אישה. מה הוא עשה לא בסדר? החוקר הבכיר ביותר אמר לי 'החלום שלנו היה להפליל את אייל, אבל ברגע שראינו שהאיש הזה לא קשור לכלום החלום שלנו היה לנקות אותו'".

אתה רוצה להגיד שכל מה שאומרים זה כלום?
"חד משמעית. לא מבינים את מה שקורה. אם אני יושב איתך בראיון אחד על אחד עשר דקות ומסביר לך אתה אומר 'אני לא מאמין שזו מדינת חוק'".

פרץ תקף גם את התחקיר של אורלי וגיא על הפרשה ואמר: "הוא היה עם בחורה אחת באילת. כל התכנית של אורלי וגיא במה היא התמקדה? שהוא ירד לאילת עם בחורה? זה בדיחה. עשו פרומואים וייפו את זה, אבל הכל חרטא גמורה. בחורה מחליטה ביום בהיר להיסחף אחרי תכניות טלוויזיה כי הבטיחו לה דברים".

לסיום, לא היית בהופעה של אייל. האם תהיה בחתונה שלו?
"אם אני אהיה בארץ אני אהיה בחתונה של אייל. אני אגיע, אגיד מזל טוב והכל בסדר".