צילום וראיון: רומי גיאור

בשבוע שעבר חשפנו כאן ב-mako סלבס סרטון שצבר מאות אלפי צפיות בטיקטוק ועורר סערה: מנהלת בית ספר צולמה לפני כשנתיים כשהיא מצטלמת עם סטפן לגר, אך כשהוא הפנה את פניו לנשק אותה בלחי בזמן התמונה, היא סובבה את פניה ונישקה אותו בפה.

"למנהלת שלנו יש קראש על סטפן", כתבו התלמידות שפרסמו את הסרטון ברשת. "סטפן מופתע ונבוך", כתבה גולשת בפוסט שהפך ויראלי, "המנהלת וכל הנערות סביבה מצחקקות אחרי שהיא נותנת לו נשיקה בפה. לנוער בתגובות מאוד ברור שזו הטרדה ותקיפה מינית. למה למנהלת מוסד חינוכי זה לא ברור? שתתבייש לה. מקווה שהיא תורחק ממערכת החינוך לצמיתות".

מטעם בית הספר "נחשון" שבחבל מודיעין, שם צולם הסרטון, נמסר בתגובה בימים האחרונים כי: "מדובר במנהלת מוערכת שעושה רבות למען בית הספר ולמען התלמידים, והפרסום המגמתי פוגע בה על לא עוול בכפה. לכך כמובן קיוו אותם גורמים מרושעים". היום (א') פגשנו את סטפן על סט הצילומים של טוונטיפורסבן, כשהוא הצטלם עם נטע אלחמיסטר למותג.

"גם אני וגם המנהלת הרגשנו שם לא בנוח", אמר לנו סטפן על הסט, "זה קרה בטעות וזה  היה מביך לשני הצדדים. לא הרגשתי מוטרד מינית, זה לא ברמות האלה. זה צולם לפני שנתיים. תמיד באינטרנט צצים דברים משום מקום, עכשיו בקורונה עוד יותר לאנשים משעמם".

יש לך משהו למסור למנהלת? היא בטח עוקבת אחרי הכתבות והפרסומים.

"לה ישירות אין לי מה להגיד. אני כן רוצה להגיד לאנשים להפסיק לעשות מכל זבוב פיל, כמו שאיתי לוי אומר. חשוב לי שלא יעשו לה שיימינג או משהו כזה. דברים כאלה יכולים לקרות, זה יכל לקרות עם אמא או עם אחות. קורה שמתפספסת נשיקה, הכל בסדר".

ומה לגבי הרב שאמר עליך דברים קשים? איך הרגשת?

"הרגש שלי היה מנוטרל. זה היה כל כך מוזר שזה עבר את גבול הרגש. מרוב שזה היה רע לא היה לי מה להרגיש כלפי זה. בחרתי להגיב באוטומטיות, זה היה בלתי נמנע שאגיב על זה ואגנה את הדברים שהוא אמר שם. הרבה אנשים הרגישו צורך לשלוח לי הודעות ולחזק, אז אני מודה להם על זה".

סטפן לגר ונטע אלחמיסטר. נובמבר 2020 (צילום: מאיר כהן, יחסי ציבור)
"שנינו היינו נבוכים". סטפן על הסט של טוונטיפורסבן | צילום: מאיר כהן, יחסי ציבור
סטפן לגר ונטע אלחמיסטר. נובמבר 2020 (צילום: מאיר כהן, יחסי ציבור)
"קורה שמתפספסת נשיקה" | צילום: מאיר כהן, יחסי ציבור