סרטון טיקטוק שעלה בימים האחרונים וזכה כבר למעלה מחצי מיליון צפיות מעורר סערה: תלמידות תיעדו את סטפן לגר מתחבק עם מנהלת בית הספר תחת הכיתוב: "למנהלת שלנו יש קראש על סטפן". בסרטון ניתן לראות כי סטפן הפנה את פניו על מנת לנשק את המנהלת על הלחי תוך כדי שהם עושים תמונה יחד, ואילו היא סובבה את פניה ונישקה אותו בפה.

רגע לאחר הנשיקה, סטפן צולם כשהוא המום מהסיטואציה וברקע תלמידות צוחקות. הסרטון, כך נראה, צולם לפני תקופה והתלמידים שצילמו אותו פרסמו את הקטע רק אחרי שסיימו תיכון. "בסרטון טיקטוק הזה רואות מנהלת בית ספר מצטלמת עם הזמר סטפן, ואז היא מנשקת אותו בפה ללא הסכמתו", נכתב בפוסט ברשת שהפך ויראלי. "סטפן מופתע ונבוך, והמנהלת וכל הנערות סביבה מצחקקות. לנוער בתגובות מאוד ברור שזו הטרדה ותקיפה מינית. למה למנהלת מוסד חינוכי זה לא ברור? שתתבייש לה. מקווה שהיא תורחק ממערכת החינוך לצמיתות".

מבדיקת mako עולה כי הסרטון צולם בבית הספר "נחשון" שבחבל מודיעין. בסרטון נוסף שעלה לטיקטוק, תיעדו התלמידים את רכבה של המנהלת כשעליו הם כתבו הערות מיניות שקשורות לסטפן. הדברים, כך עולה, צולמו לפני תקופה ועלו לרשתות רק בימים האחרונים.

סערת הנשיקה של המנהלת וסטפן (צילום: instagram)
רכבה של מנהלת בית הספר לאחר המפגש עם סטפן | צילום: instagram

 

מטעמו של סטפן לגר סירבו להגיב לדברים.

 

תגובת המועצה האזורית ובית הספר:

"מאחורי הכתבה עומדים גורמים עלומי שם המסתתרים מאחורי שמות בדויים ברשת, שבחרו מתוך רשעות ורצון לפגוע במנהלת באופן אישי, לקחת מקרה מגושם של טעות תמימה שקרה לפני שנתיים ולהעלות אותו כעת ברשת בצורה מגמתית ומעוותת. מדובר במנהלת מוערכת שעושה רבות למען בית הספר ולמען התלמידים, והפרסום המגמתי פוגע בה על לא עוול בכפה. לכך כמובן קיוו אותם גורמים מרושעים".