דני ביטון, אביו של אייל גולן, נפטר אתמול (א') מנגיף הקורונה. רבות דובר על הנושא, בעיקר לנוכח העובדה שבשנים האחרונות אייל ניתק כל קשר מאביו. למרות זאת, הוא כן הגיע לקרוא קדיש, אך הוא בחר לעשות זאת מחוץ לבית העלמין לאחר שהרב יצא אליו. רגעים ספורים לאחר מכן, אייל עזב את המקום.

מבית העלמין חזר אייל לבית שלו ושל אשתו, דניאל גרינברג-גולן, שברחובות. גולן החליט לקיים את מצוות השבעה בביתו, בנפרד מבני משפחתו שיושבים שבעה בבית המנוח ורבים הגיעו לנחם אותו. אומנים, קולגות, אנשי עסקים ואנשים רבים מתעשיית הבידור הגיעו לביתו של גולן, ובין כל המנחמים, היה אחד שמשך לא מעט תשומת לב בסיטואציה הרגישה הזו.

אייל גולן, בני פרץ. ינואר 2020 (צילום: עופר חן)
הגיע למרות הכל. בני פרץ ואייל גולן | צילום: עופר חן

בני פרץ, חברו הטוב של אייל לשעבר והשותף הקודם שלו בעסקיו השונים וביניהם בחברת "ליאם הפקות", הגיע בשעות אחר הצוהריים לביתו של גולן ברחובות וניחם אותו. כזכור, בני ואייל נמצאים בשיאו של סכסוך קשה, שכולל האשמות הדדיות בלתי פוסקות. השניים החליטו להפריד כוחות לחלוטין, בין אם בעסקים ובין אם בחברות האישית.

בני, כך מספרים ל-mako סלבס נוכחים במקום, הגיע מלווה בחברים משותפים וניגש לאייל. השניים ניהלו ביניהם שיחה קצרה בזמן שבני שהה במקום. בין כל האנשים שהגיעו לנחם, בלטו בהיעדרם נסרין קדרי ואיתי לוי, מיוצגיו הקודמים של גולן ב"ליאם הפקות" ואלו שלאחרונה הסתכסכו גם הם עם אייל שניהל אותם.

_OBJ