מגפת הקורונה והסגר הכפוי שהיא הביאה איתו גרמו ללא מעט אנשים לאבד את פרנסתם, ובאין פלטפורמה ראויה לגיוס כספים, אחד מאותם אנשים שנמצאים בקשיים כלכליים פנה לדוגמנית העל יעל שלביה בבקשת עזרה לגיוס תרומות לכלב הגוסס שלו.

היא מצדה, מיד פרסמה את הסיפור שלו ונרתמה למשימה המורכבת של הצלת הכלב. בסטורי שהעלתה לאינסטגרם שלה, שלביה ציטטה את סיפורו של בעל הכלב, צירפה פרטים לתרומות ותמונה של הכלב המסכן. אפשר להניח שהחשיפה אצלה עזרה ושהתרומות לכלב האהוב החלו להערם בין רגע, אבל את העוקבים של הדוגמנית, זה ממש לא סיפק.

כנראה ששלביה קיבלה תגובות נאצה מהעוקבים שלה, כי שעות אחדות אחרי שהעלתה את אותה בקשה לתרומה בשביל הבחור המסכן, היא כתבה לעוקביה: "חברים יקרים, הכלב לא שלי. ביקשו ממני לפרסם כדי לעזור. אין צורך 'לברך אותי' על זה שאני לא מטפלת בו עם כל הכסף שיש לי. תודה".

יעל שלביה חוטפת מהעוקבים. אפריל 2020
העוקבים לא הפסיקו להגיב לה | צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של יעל שלביה

כזכור, שלביה נחשבת לאחת הדוגמניות המרוויחות בישראל ונמצאת כרגע בזוגיות עם מיליארדר אמריקאי, מה שמאפשר לה לטוס במטוס פרטי לצורכי עבודה בזמן הסגר. לא מזמן סיפרנו לכם כי בצעירותה, היו מי שהתגייסו לעזור לשלביה כלכלית עם חגיגות בת המצווה שנהרסו עקב שריפת בית המשפחה.

יעל שלביה טסה במטוס פרטי
יעל שלביה ובן הזוג ברנדון קורף על מטוס פרטי | צילום: מתוך האינסטגרם של יעל שלביה

עומרי יערי המייצג את יעל מסר בתגובה:

"יעל כל הזמן מפרסמת סטוריז כסיוע לגיוס כספים למצוקות כאלה או אחרות, הביקורת תמיד הייתה ותישאר נתמודד איתה"