בימים אלו, מוכי קורונה ככל שיהיו, הדוגמנית יעל שלביה בת ה-19 חיה את החלום. היא מטפחת זוגיות יציבה עם המיליארדר היהודי בן ה-36 ברנדון קורף, עוברת מדירת יוקרה אחת לאחרת ולמרות העוצר הכללי, היא חוצה יבשות במטוסים פרטיים. עד לפני כמה שנים, כך מתברר, זה ממש לא היה המצב הקיים אצל שלביה הצעירה.

לפני כשבע שנים ובימים בהם הדוגמנית הבינלאומית הייתה רק בת 12, גדי שבתאי, פעיל חברתי מוכר מאזור הגליל, נתקל לראשונה ביעל. בימים האחרונים הוא פרסם פוסט מרגש בפייסבוק וסיפר על הימים הלא פשוטים שעברו אז על משפחת כהן. באותה העת, בית המשפחה ששוכן בנהריה נשרף כליל זמן קצר לפני חגיגות בת המצווה של יעל, ושמלת האירוע שלה נהרסה.

יעל שלביה טסה במטוס פרטי
לא תמיד היא בילתה במטוסים פרטיים. שלביה ובן הזוג המיליארדר | צילום: מתוך האינסטגרם של יעל שלביה

שבתאי מסביר איך כתב חדשות 10 דאז, אלי לוי, פנה אליו בבקשה לעזור למשפחה ולכלת בת המצווה. שבתאי נרתם מיד ובעזרת אנשים טובים דאג לשמלות לשלביה ולחגיגות בת מצווה מפוארות. לימים גם בית הוריה שופץ ורוהט על ידי מתנדבים טובי לב.

"יעל שלביה כהן, זכות גדולה נפלה בחלקי לשמח אותך ואת משפחתך ברגעים הקשים ההם", כתב שבתאי לעוקביו בפייסבוק וצירף תמונה של שלביה. "עלי והצליחי בכל מעשה ידייך ומסעותייך ברחבי העולם ושובי לביתך בשלום". אמן.

יעל שלביה והחבר, ינואר 2020
ברנדון קורף ויעל שלביה | צילום: פול סגל

 

מטעמה של יעל שלביה טרם התקבלה תגובה לפרטים.