שניים מהמתמודדים שהגיעו לגמר "הכוכב הבא", אור עמרמי-ברוקמן ואלה לי להב, כבר הצליחו למתג את מעמדם ולהוכיח שהם כאן כדי להישאר. אחרי שהופיעו יחד בשבוע האחרון בהופעה של עדן חסון בהיכל מנורה ואף הגיבו לא פעם על כך שרבים חושבים שהם יהיו יחד בעתיד.

אחרי שחלמנו על שיתוף פעולה מוזיקלי ואפילו התפתחויות בתחום הרומנטי, הדברים בין השניים, כך נודע לנו, פחות ורודים ממה שחשבנו. אתמול (ב') רדיו דרום חגג יום הולדת 24 והרים יום שידורים מיוחד ממתחם ה-VIP ביס פלאנט באר שבע, לשם הגיעו לא מעט שדרנים ואמנים.

אור ואלה לי הגיעו גם הם לדרום הארץ לחגיגה הגדולה ומשכו לא מעט תשומת לב, אך לא מהסיבות הנכונות. אור הגיע למקום יחד עם אנשיו ואלה לי גם. כשביקשו מהשניים להתייחד לתמונה משותפת הם סירבו בתוקף והסכימו להצטלם בנפרד בלבד.

אלה לי להב ואור עמרמי בביף? פברואר 2020​
מה קורה פה? אור ואלה לי בחגיגות 24 שנים לרדיו דרום | צילום: יוגב שוורץ

נוכחים במקום לא הבינו מה הסיבות שהובילו את אור ואלה לי לא לרצות להצטלם יחד וסיפרו כי אלה לי מיהרה להיכנס פנימה רגע אחרי שהבינה שמבקשים ממנה תמונה משותפת עם אור. בנוסף, השניים נמנעו מלשוחח במקום זה עם זו.

כשהתיישבו השניים בשידור חי והתארחו בתכנית של צביקה הדר לצד סטטיק, בן אל, הראל סקעת ונטע ברזילי - הקרח נשבר והם ניסו לשדר עסקים כרגיל. כשהתבקשו אלה לי ואור לשיר יחד בתכנית - הם סירבו בתוקף.

אלה לי להב ואור עמרמי בביף? פברואר 2020​
אולי אתם תעשו פה סדר? סטטיק ובן אל | צילום: יוגב שוורץ

"ההוראה לא להצטלם יחד ולא לשיר יחד הגיעה מהמנהלים שלהם", מספרים מקורבים לשניים, "המנהלים שלהם מנסים לעשות להם הפרדה מקצועית. מדובר בשני אמנים שצמחו באותה תכנית וכרגע, בגלל החיבור שנעשה ביניהם, הם מנסים לעשות הפרדה ולהבהיר שהם לא צמד".

 

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של אור ואלה לי, מסר בתגובה:

"אלה לי ואור נענו בשמחה להזמנה של רדיו דרום להגיע להתארח ביום הולדת של התחנה, הם הצטלמו בשמחה והשתתפו באהבה. לכל אחד מהם יש קריירה משלו ולכן לא הייתה סיבה ספציפית כדי שיצטלמו או ישירו יחד באירוח הזה. הם לא בזוגיות ולא בזוגיות מקצועית. ברמה האישית הכל בסדר גמור ביניהם".

 

אלה לי להב ואור עמרמי בביף? פברואר 2020​
שומר על דיסטנס. עמרמי | צילום: יוגב שוורץ

אלה לי להב ואור עמרמי בביף? פברואר 2020​
הכי טוב לה לבד. אלה לי | צילום: יוגב שוורץ