מהביצוע הראשון, אלה-לי להב ואור עמרמי ברוקמן נכנסנו לנו ולשופטי "הכוכב הבא" עמוק לתוך הלב. לשניים הצעירים הספיקו רק כמה ימי התאוששות מהגמר, והבוקר הם חזרו למצלמות כשעלו לשידור אצל ניב רסקין ב"חדשות הבוקר".

בסוף השבוע האחרון השניים עלו להתארח בהופעה של עדן חסון מול קהל של מאות אנשים. "זה חלום של כל אחד, זה מטורף. הרגליים רועדות", סיפרה אלה-לי וברוקמן מיהר להוסיף: זה כיף גדול, לא סתם".

מבין כל השאלות, אותנו הכי עניין מה בדיוק קורה בין השניים, שנראים קרובים מאוד וגם לא בדיוק מכחישים זוגיות. "אנחנו עדיין לא ביחד", אמרה הבוקר להב ועמרמי הרחיב: "אני יכול להגיד שאני ואלה לי סבבה לגמרי, אנחנו הכי בסדר בעולם".

 אלה לי, נחשפנו להודעות בהן כתבת וביקשת שלא להצביע לך, מבחינתך זו הייתה הקלה שלא זכית?

"אירוויזיון זה דבר מאוד גדול ובאיזשהו מקום כל מי שזוכה גם מפחד, יש את הפחד הקטן הזה של לייצג את המדינה. זה דבר כל כך גדול שיש על הכתפיים. מעבר לזה שזה מדהים וזה מטורף וזו חוויה נוצצת, יש גם את הפחד. כמובן שכן הייתה איזושהי הקלה כמובן, היה כזה 'אוקיי, הכל בסדר', אבל מאוד רציתי את זה וזה מבאס קצת".

View this post on Instagram

A post shared by ✭ ✭ (@ellaleelahav) on

אחרי שצפיתם בגמר, היו דברים שאמרתם שהייתם עושים אחרת. אולי זה היה משנה את התוצאה?

אלה לי: "אני חושבת שבכל דבר שאני אעשה אז תמיד אני אגיד לעצמי 'וואלה פה יכלת לעשות ככה', אבל אני כן מאושרת על התוצאות ואני כן שמחה ומאוד אוהבת את מה שיצא בסוף".

אור: "אני שלם עם הדרך שעשיתי, אם זה היה לשיר פעם אחת בלדה, פעם אחת רוק באנגלית, פעם אחת את סניוריטה, כל פעם אתה יודע למצוא איזה משהו אחר, ואני חושב שאני שלם עם מה שעשיתי".

View this post on Instagram

A post shared by אור עמרמי ברוקמן (@orr_amrami_brockman) on