אלה איילון, דוגמנית בינלאומית

איילון השתתפה בעונה האחרונה של ״הישרדות VIP״, ובמהלך מרשים של שיווק-סלאש-הנדסת-תודעה צרבה לנו בתודעה את הטייטל שלה: דוגמנית בינלאומית. כמות הפעמים בהן חזרה על המילים האלה כנראה עשתה את שלה, כי איילון של 2021 היא אכן דוגמנית בינלאומית: רק בחודש שעבר טסה לניו יורק כדי לפגוש את ויקטור רוברטוף, צלם ויקטוריה סיקרט, ולעשות איתו סט תמונות טופלס. כשפגשנו אותה בנתב״ג בחזרה ארצה היא סיפרה לנו שיש לה אופציות באירופה ובניו יורק ושהיא מתרגשת לקראת העתיד לבוא, כך שכדאי לנו להעריך כל רגע בה הדוגמנית הבינלאומית עדיין נמצאת בביתה הצנוע, ארץ הקודש.

 ליהיא גרינר מבריזה מ״גולסטאר״ ברגע האחרון בגלל שלא משלמים לה מספיק

ליהיא גרינר היא אישה שלא מפחדת לעשות בלגנים כדי לקבל את מה שמגיע לה - גם אם זה אומר לבטל את השתתפותה בהפקה ברגע האחרון. גרינר הייתה אמורה להשתתף בסדרה ״גולסטאריות״ מבית HOT, אולם ביטלה את השתתפותה יממה לפני (!). הסיבה? היא גילתה כי חברותיה לקאסט, רוסלנה רודינה ואוטל עמר, קיבלו שכר גבוה ממנה. גרינר תקפה את ההפקה בתוכנית הרדיו "מעירים את המדינה“, שם אמרה שרודינה ועמר משתכרות יותר ממנה ״בגלל שהיא המליטה תינוק מבן אל וזאת המליטה מאייל״: ״עבדו עליי בהפקה, אמרו לי קורונה שמורונה, לא משלמים מחירים כאלו… אין מצב שאני אהיה בתוכנית שבה בחורה שהיא כמו פלקט ולא מוציאה מילה מקבלת יותר מכפול ממני. אני לא אעשה את זה. אני הרי אעשה את התוכנית ואת הבידור. אמרו לי שזה התשלום שלי בגלל שעשיתי כל כך הרבה ריאליטי - מה אכפת לי? עשיתי הרבה ריאליטי כי אני טובה בזה״.

ליהיא גרינר בהפקת גולסטאריות (צילום: יח"צ)
בסוף היא עשתה את זה. ליהיא גרינר ב"גולסטאריות" | צילום: יח"צ

גרינר חשפה כי דרשה מההפקה 200 אלף שקל על השתתפותה, בדומה לשכר של רודינה ועמר, אולם בסופו של דבר הציעו לה רק 100 אלף שקל - שהם גם פחות מהשכר של תקווה גדעון, נעמי הורוביץ ומאיה בוקסילה, להן הוצעו 150 אלף שקל. בסופו של דבר, אגב, גרינר חזרה להשתתף בפרק הסיום של התוכנית, בעסקה שלפי הדיווחים כללה 3 ימי צילום, ושכר של 50 אלף שקלים.

 שרית פולק לא מוכנה לענות על השאלות שלכם

שרית פולק, מפיקת אירועים וארוסתו של סטטיק, ערכה בפברואר האחרון סשן שאלות ותשובות באינסטגרם שלה, והזמינה את העוקבים לשאול אותה כל שאלה שרק ירצו. אולם ברגע שאחת הגולשות החליטה שהיא רוצה לשאול את פולק האם היא בהיריון, פולק החליטה שבעצם לא מותר לשאול כל שאלה שרק רוצים - והגיבה על כך לא בסטורי, אלא ממש בפיד.

"'את בהריון?'", ציטטה פולק את השאלה, וענתה בזעם: ״אז קודם כל אני אענה, וזו תהיה הפעם האחרונה שאני עונה על השאלה הזו: לא. בחודשיים האחרונים השאלה שהכי נשאלה היא כמובן מתי אנחנו מתחתנים. עם השאלה הזו לא הייתה לי בעיה, גם אם יש תאריך וגם אם אין, נספר כשנחליט. השאלה השנייה היא האם אני בהריון. באיזה עולם זו שאלה הגיונית לשאול? מאיפה אתם יודעים באיזה מצב נתון נמצאת האישה? ואם היא מנסה כבר תקופה ולא מצליחה להיקלט? כל שאלה כזו היא כמו סכין חד ללב. ואם היא בטיפולים והכול כדי להצליח להיכנס להריון? כל שאלה כזו היא רק מכניסה אותה ללחץ נוסף. ואם היא כרגע בוחרת שלא להיכנס? ואם היא מאוד מאוד מאוד רוצה להיות אמא, אבל דוחה את זה בגלל סיבות אישיות? ואם המצב הרפואי שלה כרגע לא מאפשר לה להיכנס הנקודה היא, שאתם לא יכולים או צריכים לדעת את מצבה האישי של אותה האישה אלא אם כן היא בוחרת לשתף? שאלה מהסוג ׳האם את בהריון׳ זה פשוט שאלה שלא סבבה לשאול״.

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

פרשת קורין גדעון והחלון

גדעון ילדה בינואר את בתה הבכורה, ושעות ספורות לאחר מכן פרסמה סטורי לא פשוט על חווית הלידה בבית החולים "איכילוב" שבתל אביב: "ממש עצוב לי שבזה אני מתעסקת ביום המאושר בחיי, אבל מי שמתכננת ללדת ב'איכילוב' - קחי בחשבון שהמחלקות מזעזעות! חדרי הלידה מדהימים וכוח האדם שם מהמם, אבל במחלקות זה עולם אחר. אני מהבוקר בחדר פנימי, בלי חלון אפילו, בלי חמצן, בלי לדעת אם אור או חושך בחוץ. בקושי יש לי כורסה ליד המיטה, כנראה כי לא הפעלתי קשרים או ביקשתי פרוטקציות, כנראה כי אין לי 'רופא סלב' שידאג לי, כי אני תמיד מעדיפה לבוא פשוט, וכך גם באתי לפה, אבל לאף אחד לא מגיע יחס כזה״.

המצב הסתבך כשבית החולים איכילוב ופרופסור יריב יוגב בחרו להגיב: "מעולם בכל שנותיי כרופא לא נתקלתי בפוסט איום כמו שכתבת על מחלקת היולדות שלנו. לרגע חשבתי שאובחנת כחולת קורונה ואת שוהה במחלקת קורונה לצד יולדות אחרות שאובחנו למאומתות ביום המאושר בחייהן שבאמת הפך לחוויה טראומטית. אבל לא, 'ואני עוד קורין גדעון' כמו שהדגשת בסטורי שלך ובשיח האיום והמבזה בו דיברת כלפיי צוות האחיות במחלקה, אושפזת 'רק' בחדר פרטי במחלקת יולדות חדשה ומפוארת שנפתחה לפני חודשים בודדים וכוללת מיטה מתכווננת, טלוויזיה חכמה 55 אינטש, מגש ארוחות אישי לחדר וכורסה נפתחת לבעל. כנראה שהתנאים האלו, מהמפוארים ביותר ברפואה הציבורית, מזעזעים עבורך״. למרבה השמחה, לסיפור הזה יש סוף טוב: שני הצדדים עשו סולחה ואף הצטלמו יחד, מפויסים ומחויכים, וגדעון פרסמה פוסט התנצלות: ״בתוך סערת הרגשות של אחרי הלידה נכתבו על ידי דברים שלא היו צריכים להיכתב, ואני מתנצלת אם מישהו נפגע מהם״.

עדי בוזגלו, סערת פוטושופ (צילום: מתוך האינסטגרם של עדי בוזגלו, אינטסגרם)
ערכה או לא ערכה? עדי בוזגלו | צילום: מתוך האינסטגרם של עדי בוזגלו, אינטסגרם

עדי בוזגלו טוענת בתוקף שתמונות האינסטגרם שלה לא ערוכות

גם הקורונה לא עצרה את משפחת בוזגלו מלייצר חדשות רבות ודרמטיות: היינו עם עדי בוזגלו אחרי הניתוח שעברה, ליווינו אותה בזכייה של אסי בוזגלו בגמר ״הישרדות“ וגם דיווחנו על הריב שלה עם מירן בוזגלו, שנגמר בהחזרת עוקב. בחודש שעבר בוזגלו ענתה לשאלות הגולשים באינסטגרם שלה, ולאחר שאחד מהם שאל אותה אם היא ערכה את התמונה שלה בחליפה הסגולה היא מיהרה לענות: "לא! מי שמכיר אותי יודע שאני בין הבודדים שלא עושה פוטושופ לתמונות שאני מצלמת - אפילו בפילטרים אני לא משתמשת כי אני כ"כ לא אוהבת את הפייק הזה. נראה לי שאני היחידה שיכולה לעלות סטורי לפני ששטפתי פנים“. אלא שהעובדות מעידות אחרת: המשקוף המעוקם מספק הוכחה משכנעת למדי לכך שהתמונה דווקא כן ערוכה, למרות שבוזגלו המשיכה לטעון אחרת.

איה כורם - כוח (צילום: אוהד רומנו, יח"צ)
איפה נתראה? בגהינום. איה כורם | צילום: אוהד רומנו, יח"צ

איה כורם עונה למלהקים: ״בהצלחה בגיהנום״

ונסיים עם התפרצות זעם טרייה למדי: לאיה כורם נמאס כנראה לקבל שיחות טלפון ממלהקי ריאליטי, לכן היא כתבה בטוויטר משהו שימחק אותה מהרשימות שלהם לנצח. ״הודעה חשובה לכל מלהקי הריאליטי למיניהם: לא עבדתי כמו חמור 15 שנה על מוזיקה איכותית כדי להופיע על המסך העלוב שלכם, בתוכניות העלובות שלכם ולקבל אחר כך קמפיין עלוב לשווארמיה", כתבה והחליטה לסיים כך: "בהצלחה בגיהנום". טוב, עכשיו לפחות לא יטרידו אותה יותר בטלפונים.