סרטון העירום של פאני בוזגלו ממשיך לעורר עניין רב ולהעסיק רבים וכמובן גם את בני משפחה. פאני, כידוע, היא גרושתו של כדורגלן העבר אוהד בוזגלו, אחיו של מאור בוזגלו. לשניים יש ארבעה ילדים משותפים ופאני הופיעה יחד עם שאר בני המשפחה בדוקו-ריאליטי "הבוזגלוס".

סרטון העירום שפורסם בטעות בסטורי של פאני הפך ויראלי על אף שנמחק תוך דקות ספורות. בתגובה ראשונה ל-mako סלבס היא אמרה כי: "אני מקבלת אלפי הודעות מהבוקר ואני מבקשת בכל לשון של בקשה לעצור את ההפצה הבוטה. אני סומכת על המשטרה שתעשה את עבודתה".

View this post on Instagram

A post shared by פאני בוזגלו (@fani_bar_moha) on

כעת בן זוגה לשעבר ואב ילדיה, אוהד, החליט להגיב על הסערה שנוצרה בעקבות הסרטון המדובר, בו רואים את פאני מול המראה בסוג של אקט מיני. "אנחנו איתך ומאחורייך", כתב אוהד באינסטגרם. "ברור לי שזאת הייתה טעות! זה קרה לאחרות לפני ויכול לקרות להמון אחרות אחרי".

"צר לי שזה מה שקרה, אבל ברור לי שטעויות אנוש קורות כל הזמן וטעויות הרבה יותר הרסניות מזאת", המשיך אוהד. זה שיעור לחיים שצריך ללמוד ממנו. לקחת בפרופורציה ולהתקדם... הכל עף מהר בחיים. אני והילדים תמיד בשבילך!".

View this post on Instagram

אנחנו איתך ומאחוריך!!! ברור לי שזאת היתה טעות! זה קרה לאחרות לפני ויכול לקרות להמון אחרות אחרי,צר לי שזה מה שקרה אבל ברור לי שטעויות אנוש קורות כל הזמן וטעויות הרבה יותר הרסניות מזאת. זה שיעור לחיים שצריך ללמוד ממנו. לקחת בפרופורציה ולהתקדם... הכל עף מהר בחיים האלו❤ אני והילדים תמיד בשבילך !

A post shared by אוהד בוזגלו • Ohad Buzaglo (@ohad_buzaglo_official) on