פאני בוזגלו, גרושתו של שחקן הכדורגל אוהד בוזגלו, אחיו של מאור בוזגלו, הצליחה לכבוש רבים כשהופיעה בסדרת הדוקו-ריאליטי על המשפחה, "הבוזגלוס". פאני הפכה לאחת הנשים המדוברות, בעיקר בשל הכנות שלה ועל כך שחשפה לא פעם את הסיבות שהובילו לגירושים שלה ושל אוהד. 

לפאני ואוהד יש ארבעה ילדים משותפים ובראיון למגזין סוף השבוע של mako על הסיבות שהובילו לפרידה מאוהד ועל היום שמצאה התכתבויות עם נשים זרות: "מאבא מדהים אוהד הפך למשהו אחר, את הריקנות של הילדים הבחורות ממלאות לו". בשעות האחרונות פאני מתמודדת עם דרמה אחרת, כשסרטון ובו רואים אותה עירומה מול המראה ומתועדת ברמיזה בסוג של אקט מיני, עלה לסטורי שלה בטעות.

View this post on Instagram

A post shared by פאני בוזגלו (@fani_bar_moha) on

חשבון האינסטגרם של פאני מונה למעלה מ-40 אלף עוקבים ומקורבים מספרים כי תוך דקות ספורות מהרגע שהסרטון פורסם שלה היא הוצפה בשיחות טלפון והודעות. כשהבינה שהדבר עלה בטעות היא מיהרה למחוק אותו ומיד התנתקה מהרשתות כדי לנסות ולעכל מה שקרה לה ולבחור כיצד להתמודד עם ההשלכות.

נבהיר כי כדי לכבד את בקשתה ופרטיותה של פאני אנו נמנעים מלפרסם את הסרטון המדובר - גם אם בגרסה מצונזרת. בתגובה ל-mako סלבס, פאני מסבירה מה בדיוק קרה ואיך הדבר פורסם ברשת. "אני חייבת לציין, קודם כל, שאני בהלם מוחלט מהמהירות הבלתי נתפסת שסרטון שלי מתרוצץ ברחבי הרשת", אמרה פאני. "אני ואחותי נוהגות אחרי אימון 'להשוויץ' בתוצאות אחת עם השנייה ואנו מעבירות את זה דרך הדיירקט באינסטגרם. בטעות זה עלה לסטורי - וזה נמחק מיד".

"משטרת ישראל מעורבת בסיפור ואנו מנסים לאתר את האדם שצילם והפיץ את הסרטון", הבהירה פאני וסיפרה על הצעדים שנקטה בשעות האחרונות. "אני מקבלת אלפי הודעות מהבוקר ואני מבקשת בכל לשון של בקשה לעצור את ההפצה הבוטה. אני סומכת על המשטרה שתעשה את עבודתה".

 

View this post on Instagram

A post shared by פאני בוזגלו (@fani_bar_moha) on