ביום חמישי האחרון, רגע לפני השנה האזרחית החדשה, סיפרנו לכם כאן כי מיכל הקטנה ובעלה, איש העסקים ניר ויצמן, ציינו את יום הולדתה של כוכבת הילדים באחד מהמלונות שנמצאים בבעלותם יחד עם לא מעט חברים - וביניהם גם חולה קורונה מאומת. 

זמן קצר אחרי אותה מסיבה, ויצמן התגלה כחולה קורונה בעצמו וכל מי שנכח במסיבה נאלץ להיכנס לבידוד באופן מידי, אך הורים בגן בו שוהים התאומים של מיכל וניר, ריף וריי, זעמו כי שניהם נכחו בגן - על אף שידעו כבר בני הזוג כי נכח חולה מאומת במסיבה וכי ניר נדבק גם הוא.

לפני שגילתה שהיא נשאית בעצמה, מיכל הקטנה נפגשה עם העיתונאית סמדר שיר לראיון אינטימי. אתמול (א') סיפרה שיר לקוראיה כי מיכל הגיעה לצילומי השער, שכללו גם איפור ושיער, ולשם הזמינה בדיקת קורונה - אך לא אמרה לצוות שנכח כי היא פגשה חולה מאומת במסיבה שנערכה לה בירושלים.

"אין לי ספק שהקטנה לא ידעה שבמסיבה שלה נכח חולה מאומת", כתבה סמדר, "אבל אם בשלישי בבוקר היא הזמינה אחות לסט הצילומים זה אומר שהיא כבר ידעה על כך. או חששה מכך. או השד יודע מה. אני, מעגל שני, וגם טל הצלם וצוות ההפקה - כולנו נשלחנו לבידוד ולבדיקה. מתי בדיוק נודע לבני הזוג וייצמן שבמסיבה שלהם נכח חולה מאומת? האם הבדיקה שערכה ביום שלישי אכן יצאה שלילית? האם במהלך הראיון והצילומים היא הhיתה נשאית?".

מיכל הקטנה יולדת ומקבלת ביקורת, פברואר 2020 (צילום: מתוך אינסטגרם ופייסבוק)
שניהם נדבקו בנגיף. מיכל הקטנה וניר ויצמן | צילום: מתוך אינסטגרם ופייסבוק

מטעמה של מיכל שנדבקה כאמור גם היא, הגיבו אמש לדברים וטענו כי ההאשמות נגדה שיקריות לחלוטין וכי היא גילתה על החולה המאומת רק ביום שלישי אחר הצהריים והבדיקה שהזמינה לסט הייתה לגמרי שגרתית. כעת גם ניקול ראידמן פורשת את משנתה על הדברים.

"לפעמים עושים טעיות, לא חושבים לעומק. לפעמים התחושה היא שעם המשפחה והחברים הקרובים אתה בטוח", כתבה ראידמן ברשתות החברתיות שבועות ספורים אחרי שהודיעה שהיא לוקחת הפסקה מהן, "אין ספק שנעשתה כאן טעות אבל די, כולנו עושים טעויות ולא ממקום רע. למה לגמור על בן אדם? שכל אחד יסתכל על עצמו במראה".

"כולם יפי נפש? לא יוצאים מהבית ומסתובבים עם חליפת קורונה בסופר?" המשיכה ניקול, "מספיק עם הצביעות, את המחיר היא שילמה. תלמדו לסלוח ותפנימו שאף אחד לא חסין ולכולנו זה יכול לקרות. החלמה מהירה לך, לבני משפחתך ולכל מי שחולה. אור ואהבה".

ניקול מגיבה לביקורות על הטיסה לפריז (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
יוצאת להגנת חברתה. ניקול ראידמן | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12