מאיה בוסקילה לא מפסיקה לעשות כותרות, גם על חייה האישיים וגם על הקריירה המוזיקלית שהולכת ונוסקת בשנית. רק אתמול (חמישי) הושק הדואט הבינלאומי שלה עם קלי קלרקסון, אבל היא עדיין לא מאמינה שזה קרה לה. "עופר מנחם התקשר אליי ושאל אותי אם בא לי לעשות דואט עם קלי קלרקסון, אמרתי לו – 'כן, גם בא לי להגיע לחלל, אז מה?'. לא האמנתי לו, חשבתי שעוזי אמר לו לעבוד עליי. הייתי בהלם".

בדיוק בתקופה הזאת קלרקסון, בוסקילה ועוד שלושה זמרים נוספים היו אמורים להיות בסיבוב הופעות בחו"ל ולצלם קליפ משותף, אבל הקורונה שיבשה גם את זה. "אתמול התארחנו בטוק שואו של קלי, אמנם בזום, אבל אני מקווה שזה עוד יקרה". היה לך עניין לפרוץ את גבולות ישראל לקריירה בינלאומית?

"כן, זה קרה פעמיים, אבל בסוף החלטתי שאני רוצה לגדל את לני בישראל, אז ויתרתי. ואני לא מתבאסת. יכול להיות שפתאום דברים יקרו עכשיו. למרות שאני באמת אישה בלתי נסבלת לפעמים לבעלי, אבל הוא כל כך מפרגן ואני בטוחה שאנחנו נהיה עם מזוודות, הכל למען הקריירה שלי. כשיש משפחה וילד והכל כבר מסודר אז יותר קל. מאוד קשה לעבור עם ילד לבד, זה מפחיד".

View this post on Instagram

הנה משהו שלא קרה לי... בילבורדדדד! כמה אני גאה להיות ישראלית @kellyclarkson @ofermenachem @atlanticrecords @levegrupo ״בוא נראה אותך אוהב״ עכשיו בכל הרשתות @youtube @spotify @applemusic

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila) onגם מאיה, כמו שאר האמנים בישראל, עושה הכל כדי לשמור על השפיות בתקופה הזאת. "אני מצלמת ומופיעה בכמויות, גם אם זה בחינם", סיפרה בוסקילה. "העיקר לעבוד. התעסוקה מצילה אותי". אבל לא רק היא מטפסת על הקירות בבית. גם בנה לני, שמתגעגע לחברים ולבית הספר, נאלץ להתמודד עם אגרסיות. "אני מוציא אותן על אבא, כי הוא תמיד מעצבן אותי", סיפר לני. "אבל אני אוהב אותו, יש לו לב זהב. הוא מצייר איתי, עושה איתי כיף והוא האבא הכי טוב שיש". 'אבא', זה עוזי אזולאי, בן זוגה של מאיה.
מאיה בוסקילה ולני בראיון משותף
פעמיים בוסקילה. מאיה ולני בראיון משותף | צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12


איך זה עובד? אני שומעת אותו מדבר על עוזי והוא קורא לו אבא.

"עוזי הוא אבא שלו", אמרה מאיה. "גם בימים של הקורונה, אין מה לעשות, זה לא פשוט בזוגיות להיות 24/7 בתוך הבית, והוא הרוב איתו. מה שנקרא, לצידו".

View this post on Instagram

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila) on

בתחילת החודש בוסקילה העלתה פוסט לפייסבוק ובו כתבה שהיא ועוזי נפרדים, ולאחר מכן מחקה והעלתה תמונה זוגית של שניהם - שגם נמחקה. 

משם בא העניין הזה שהעלית שאתם נפרדים ואז חוזרים?

"לא, זה סתם כי אני אימפולסיבית. אני חולה על כל המתייפייפות – 'למה העלית, למה את מורידה?'. חמודה, לא מתאים לך, אל תיכנסי לאינסטגרם שלי".

בוסקילה כנראה עדיין לא מצליחה להפנים שהיא מפורסמת ושכל דבר ברשתות החברתיות צובר אלפי ומאות אלפי עיניים. "אני חושבת שאני עדיין לא קולטת, אני עדיין מרגישה שאני בן אדם רגיל. לאט לאט אני מפנימה כי אני מתחילה קצת לחשוש מהתגובות שלו".