מגפת הקורונה הביאה איתה לא מעט משברים בריאותיים וגם כלכליים. מתחת לפני השטח, נראה כי הנגיף שמשאיר את כולנו בבתים הצליח ליצר לא מעט משברים רומנטיים, אפילו אצל הזוגות היציבים ואהובים ביותר שיש לנו בביצה, כמו מאיה בוסקילה ועוזי אזלואי.

"חשבתי רבות לפני שכתבתי, אבל בטוחה שיציקו לי מחר גם ככה. נכון, אני לא חייבת הסברים לאף אחד אבל מעדיפה שזה יצא ממני מאשר מסתם שמועות מרושעות", כתבה הזמרת ויוצאת "הכוכב הבא" בעמוד הפייסבוק הרשמי שלה, "עוזי ואני החלטנו להפרד אחרי שנתיים".

"נכון, בטוח שראיתם זוגיות מופלאה וזה אמיתי, היא הייתה נפלאה. אין פה אשמים ובטח ובטח שלעולם לא אתן תשובות למי שלא קשור למערכת היחסים הזאת". עוזי חשוב לי מידי, הוא גבר מהמם ואדם נפלא. אני רק מבקשת שברגעים אלה, במיוחד עם מה שקורה בעולם".

 

פוסט הפרידה של מאיה בוסקילה בפייסבוק
"עוזי ואני החלטנו להיפרד". כך כתבה בוסקילה בפייסבוק הרשמי שלה | צילום: צילום מסך מתוך עמוד הפייסבוק של מאיה בוסקילה

"לא לדבר רעה, תנו לנו את הפרטיות. גם התקשורת אם אפשר, כדי שנעבור גם את הרגעים האלה בשלום", כתבה בוסקילה ולסיום הוסיפה: "שיהיה לכולם שבוע טוב וחג הכי שמח ומלא אהבה ובריאות ככל שניתן בימים אלה. שנזכה לעבור את זה ולראות קשת בענן לפני הפסח. אמן".

מעריצים רבים הגיבו לבוסקילה ושיתפו את הפוסט שלה, וגם אנחנו היינו המומים כשקראנו אותו בפעם הראשונה. למרות זאת, דקות ספורות אחרי שעלה הוא נעלם מעמוד הפייסבוק הרשמי, ובמקומו בוסקילה העלתה תמונה זוגית שלה ושל עוזי, כנראה מימים מאושרים יותר ולה צירפה את הכיתוב: "מצטערת שהייתי אימפולסיבית ופירסמתי דברים בכעס. עוזי אהבת חיי לנצח". למרבה ההפתעה - גם התמונה נמחקה.

 

מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי. אפריל 2020
"עוזי אהבת חיי לנצח". התמונה והכיתוב שנמחקו מהאינסטגרם של בוסקילה | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של מאיה בוסקילה

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של מאיה בוסקילה, מסר בתגובה:

"מבקש לכבד את הפרטיות של מאיה, בטח בתקופה רגישה כזו. חג שמח".

 

מאיה בוסקילה מתחתנת, ספטמבר 2019
ימים טובים יותר. עוזי ומאיה ביום חתונתם | צילום: תמיר ברגיג / artamir, יחסי ציבור