לפני כמעט חודשיים, בימיו הראשונים של נגיף הקורונה בישראל, אייל גולן ודניאל גרינברג נאלצו להישמע להוראות משרד הבריאות ולצמצם את חתונתם שתוכננה לארח כ-1,500, לאירוע חופה בו נכחו רק 100 קרובים וקרובות. בני פרץ, החבר הכי טוב לשעבר ומאיה גולן, אחותו של אייל - לא הגיעו וספק שאפילו הוזמנו מלכתחילה.

פרץ היה השותף העסקי של גולן בחברת ניהול האמנים שלו "ליאם הפקות" ויחד הם מחזקים בנדל"ן בשווי מיליוני שקלים. בחודשים האחרונים, השניים שהיו חברים קרובים הפרידו כוחות והעסקים המשותפים כבר החלו לעבור הליכי חלוקה. בתו של בני פרץ, שי, לא חסכה את הביקורת בזמנו.

אירוע החינה שדניאל ערכה בבית הורייה שבדרום לכ-150 נשים שקרובות שאליה, נחגג ללא הגעתן של אמו של הזמר ובן הזוג, וגם בלי אחותו, שבאותה התקופה עוד הייתה עוזרת אישית בחברת הענק "ליאם הפקות".

View this post on Instagram

A post shared by DG (@danielgreenbergolan) on

בסטורי שעלה לעמוד האינסטגרם של אשתו הטרייה וההריונית של גולן, היא חשפה את המשרד החדש, הממותג והמרשים שלה - שכן בחודשים שלפני התפרצות הנגיף, היא החלה לעסוק בהפקת אירועים. אם תהיתם מהו מיקומו של אותו משרד יוקרתי, תנו לנו לספר לכם שמדובר במשרד שנמצא בתוך "ליאם הפקות", מה שאומר שבת משפחה אחת עזבה ובת משפחה אחרת נכנסת.

ביום שלישי הקרוב, דניאל ואחותה קארין גרינברג, שרק לאחרונה חשפה את דעתה על פרשת הכישוף של גולן, ישיקו את ליין מוצרי הטיפוח שלהן "Golden Mia" ושוב יוכיחו לכולנו שהן יודעות טוב מאוד מה הן עושות.

View this post on Instagram

A post shared by Karin Greenberg Nezer (@karingreenberg27) on