לאחרונה יצאה ההודעה הרשמית ששברה ללא מעט בני נוער וילדים (וגם לנו!) את הלב: טיילור מלכוב ובן זיני נפרדו. המשבר, כך מספרים לנו מקורבים, התחיל עוד קודם וזה כבר למעלה מחודש שהשניים הבינו שהבעיות שצפו במערכת היחסים גדולות והם יצטרכו להפריד כוחות.

מאז הספיק בן זיני להוציא שיר עם מסר לטיילור, "חלק ממני", והוא הודה לה על שלוש שנות זוגיות. השניים, כידוע, הפכו את הקשר הזוגי ביניהם לקריירה ענפה שכללה קמפיינים משותפים, שירים, קליפים וגם צילומים ל"זוג מנצח". טיילור ובן נפרדו בשיא הצלחתם, וכעת נודע לנו שהכוכבת מנסה להמשיך הלאה.

טיילור מלכוב חוגגת 18
חוגגת. טיילור במסיבת יום הולדתה ה-18 | צילום: instagram

רק אתמול (ב') חגגה טיילור יום הולדת 18 יחד עם חברותיה הטובות בקיסריה ומקורבים מספרים לנו כי לאחרונה היא נמצאת בקשר עם חלוץ קבוצת מכבי חיפה בכדורגל, ירדן שועה בן ה-20. "הם לא הספיקו להיפגש הרבה פעמים לבד בגלל המצב והוקורנה, אבל בפעמים הבודדות שהם נפגשו, טיילור וירדן הספיקו להבין שיש פה פוטנציאל", סיפרו לנו יודעי דבר.

אז לא, טיילור לא עדיין לא נכנסה לזוגיות חדשה, אבל היא כן מנסה להתגבר על הפרידה שהיא חווה מבן. טיילור וירדן מכירים זמן רב, אך רק בתקופה האחרונה, אחרי הפרידה, הם הידקו את הקשר והחלו לדבר יותר. האם נקבל בקרוב בשורה רשמית על זוגיות? אנחנו מחזיקים אצבעות.

מטיילור מלכוב נמסר בתגובה: "הפרידה שלי מבן מאוד טרייה, אני לא מחפשת זוגיות בשלב זה".

 

View this post on Instagram

20 never felt so good Birthday vibes #NewDecade #20

A post shared by yarden Shua #11 (@yardenshua_) on