רק לפני כמה שבועות, ובצל מגפת הקורונה והסגר שהיא הביאה על מדינת ישראל, סערה נרשמה בעולם כוכבי הילדים והנוער: טיילור מלכוב ובן זיני, הפאוור קאפל האהוב, הודיעו שהם מפרקים את החבילה ונפרדים

מקורבים לכוכבים סיפרו לנו אז כי בעקבות התקופה הקשה שהשניים חוו לאחרונה, זו הכללה לא מעט עליות וירידות, השניים היו צריכים "אוויר לנשימה" זה מזו. כזכור, זו לא הפעם הראשונה שמשבר תופס את הזוג הצעיר, ועל כן יש להיות זהירים בהצהרות ואופטיימים לגבי קאמבק מרגש.

טיי, כמו רבות ורבים מהתעשייה, נאלצה לציין את יום הולדתה בצל המגפה. רק אתמול דיווחנו לכם על מסיבת יום ההולדת של שירן סנדל שנערכה במתכונת מצוצמצת של כ-10 מקורבים בביתה הפרטי והגדול של המפיקה והחברה הקרובה אירית רחמים וגררה לא מעט ביקורות, וכבר היום הגיע תורה של מלכוב לעשות בדיוק את אותו הדבר.

View this post on Instagram

A post shared by Yarden Vizel (@yardenvizel) on

מספר חברים וחברות קרובים הגיעו לחגוג עם הפרודה הטרייה במסיבת בריכה מושקעת שכללה גם די ג'יי, שף, אלכוהול ומתנות מושקעות, בינהן ראינו גם את ירדן ויזל, בר זומר, אגם בוחבוט ומעיין אשכנזי. בית הבריכה המושקע הוא הבית של אמא של טיילור שנמצא בקיסריה. 

טיילור מלכוב, אסתי גינזבורג, בר זומר
לא ייאמן שהיא רק בת 18. טיילור מלכוב בימים בהם היה אפשר להתקהל | צילום: צילום פרטי

קשה לעקוב אחרי ההקלות בהנחיות שמתפרסמות ומתעדכנות כל יום מחדש, ולמרות שהמסיבה נערכה באוויר הפתוח ובשטח גדול ולא כללה יותר מידי אנשים, עוקבים רבים תהו האם מדובר בהפרה בוטה ומנקרת עיניים או בחגיגות צנועות לגיטימיות. ניתן לכם להחליט לבד.

טיילור מלכוב ובן זיני
לא נכח במסיבה המצומצמת, נקווה ששלח ברכה. הפרודים הטריים בן זיני וטיילור מלכוב | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של טיילור מלכוב