לפני כמה חודשים ואחרי כמעט עשור של נישואים, ג'ני צ'רוואני ואיש העסקים רוני מאנה הודיעו על גירושים. בין בני הזוג לשעבר קיים פער של 23 שנים, אך למרות האתגר, הם תחזקו חיי משפחה מפוארים, יחד עם שתי בנותיהם, אמילי (6) ואריאה (1.5). 

מאז הפרידה עזבה ג'ני את הבית המשותף והחלה לשכור דירה עם שתי הבנות, ולפני כמה ימים חלקה עם עוקביה ברשת את החברתית את החרדות הכלכליות שמציפות אותה בימים אלה בהם היא בעיצומו של הליך גירושים. "האם אני בחרדה מפחד קיומי שלא אוכל לעמוד בתשלומים של הגן לאריוש? בתשלומים של הדירה וכל ההוצאות מסביב? מה יהיה?", כתבה ג'ני והפתיעה רבים, כי בכל זאת, מאנה הוא אחד מאנשי העסקים המוכרים בישראל.

ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה
לא יורדים מהכותרות. צ'רוואני ומאנה | צילום: צ'ינו פפראצי

אחרי הסטורי והמילים של ג'ני, רוני הצהיר ברשתות החברתיות כי אין לבנותיו מה לדאוג וכי הן יהיו מסודרות כל חייהן. עכשיו, אחרי המיני דרמה הזו, בתו של רוני, ג'ולי מאנה, פתחה הכל על הנישואים של אביה עם ג'ני צ'רוואני וכתבה מילים לא פשוטות בכלל בסטורי שהעלתה.

"אבא יקר שלי, אתה עובר ימים לא קלים - תהיה חזק! זה כלום לעומת מה שעברת. אחרי כל השנים בהם עברת גיהנום, אתה צריך להתעודד שזה מאחורייך. תהיה חזק, הכל לטובה. אוהבת אותך ותמיד איתך".

"חבל לי על כל השנים שבזבזת, על כל השנים בהם היית עיוור, שהיית בדיכאון", המשיכה בתו של רוני. "חבל על כל השנים הכי יקרות וחשובות בהן במקום להיות אבא וסבא היית עסוק בלהיות בשקט בבית שלך. בלי לדבר, בלי לארח. להתבודד. לא להדליק את האור, לא לשים חס וחלילה כפית בכיור בלי לשטוף אותה".

הסטורי של ג'ולי מאנה. מאי 2020
הדברים שכתבה ג'ולי מאנה | צילום: צילום מסך

"בלי לחגוג ימי הולדת וחגים, לא שבתות וקידושים, לא להיפגש עם הילדים והנכדים שלך. לא לדבר עם אחיות ואחים שלך. צריך לחגוג שיצאת לחירות. סוף סוף זכית להכיר את הנכדים שלך וסוף סוף אני יכולה להיכנס אליך לבית אחרי הרבה שנים שהיה לילדים שלי ולי אסור. המשפחה שלנו ניצלה ברגע האחרון. תהיה חזק, אני איתך. סוף סוף נוכל להיפגש בלי להסתתר, בלי הגבלת זמן ובלי מקומות מסתור. מותר לי ללכת לאבא שלי הביתה, בא לי לצעוק עד השמיים! אני בוכה מאושר והתרגשות. אני כל כל שמחה שלסאן וריף יש סבא גם מהצד שלי. עכשיו אף אחד לא יפרק לנו את המשפחה".

הסטורי של ג'ולי מאנה. מאי 2020
צילום: צילום מסך

"ריגשת אותי עד דמעות", השיב רוני מאנה בתגובה לדבריה של בתו באינסטגרם. "אני גידלתי אותך על יושב ונתינה. אני אבא ואמא בשבילך לעולם. מי שנתפס עם המכנסיים למטה משקר ומשקר. עץ עקום אי אפשר לישר. הצדק ינצח את יודעת שאני אדם ישר והגון. תמשיכי לקרוא לי אבא רוני מאנה התותח. סליחה שנפגעת ממני".

מג'ני צ'רוואני נמסר על דבריה של ג'ולי: "אין תגובה".

 

רוני מאנה מגיב לטענות של ענבל אור
"המשפחה שלנו ניצלה ברגע האחרון" | צילום: מתוך "חי בלילה", שידורי קשת