למרות שהיה ברור מהרגע הראשון שזה לא הכיוון, הייתה בנו קצת תקווה שרוני מאנה וג'ני צ'רוואני יצליחו להתגבר על הפערים ולחזור זה לזו. בסוף חודש פברואר האחרון השניים הודיעו כי הם נפרדים ואילו רוני ניסה לשדר קור רוח ובתגובה ל-mako סלבס אמר אז כי: "מדובר במשבר ביחסים".

מאז ראינו את ג'ני מתחדשת בריהוט חדש ושמה מאחוריה את הזוגיות שניהלה עם איש העסקים, איתו הייתה עשור מחייה והביאה שתי בנות לעולם, אמילי ואריאה. בין השניים, כידוע, יש פער גילים של 23 שנים ובימים האחרונים אנו מקבלים מסרים סותרים ברשתות החברתיות של כל אחד מהם.

רוני מאנה וג'ני צ'רוואני
נפרדנו כך. מאנה וצ'רוואני | צילום: אביב חופי

מצד אחד פרסמה ג'ני סטורי ובו ציינה כי תקופת הקורונה גרמה לה לפחדים ולחרדות, חלקן אפילו בנושאים כלכליים שקשורים להוצאות על בנותיה. "קמתי בחרדה", כתבה צ'רוואני, "זה משהו שקורה לי לעיתים קרובות בתקופה האחרונה. האם זה מפחד קיומי שלא אוכל לעמוד בתשלומים של הגן לאריוש? בתשלומים של הדירה וכל ההוצאות מסביב? מה יהיה? מי ידע שתהיה קורונה?".

רוני מאנה, ג'ני צ'רוואני
"מה אם לא אוכל לעמוד בתשלומים?". הסטורי של ג'ני צרוואני | צילום: צילום מסך, פרטי

"זה די מפחיד, הלחץ בחזה והמחשבות שרצות... קוצר נשימה שמטפס ובעיקר בהלה", המשיכה ג'ני. "אני נושמת פורמולה להרגעה ומרגישה את הלחץ יורד. אני מחפשת דרך להתמודד עם כל הערמה של הבעיות ומזכירה לעצמי שיש לי משפחה שלא תתן לי ליפול".

מנגד, רוני פרסם סדרת סטוריז בהם ציין כי הוא לא מחסיר מבנותיו כלום וכי הוא שמח שיש להן אבא שדואג להן להכל. "יש להן אבא תותח שדואג להן ואוהב אותן יותר מכל דבר בעולם", כתב. "הן לא צריכות לדאוג כל חייהם, כי הן מסודרות לכל החיים. חיים שלי".

רוני מאנה, ג'ני צ'רוואני
"הילדים שלי מסודרים". הסטורי של רוני מאנה | צילום: צילום מסך, פרטי
רוני מאנה, ג'ני צ'רוואני
מתוך הסטורי של רוני מאנה | צילום: צילום מסך, פרטי