נטלי דדון ללא איפור, פברואר 2020
"קצת פרופרציות". נטלי דדון בלי איפור | צילום: מתוך סטורי

אתמול היינו הראשונים להסב את תשומת ליבכם לסטורי האמיץ שהעלתה נטלי דדון לעמוד האינסטגרם שלה, אחריו עוקבים באדיקות 700 אלף מעריצים ובו היא חשפה איך היא נראית בלי איפור וסיפרה: "אני עוברת תקופה ממש מתסכלת עם הפרצוף שלי שהוא כלי העבודה שלי. בפגישות עם אנשים אני מתכווצת בחוסר ביטחון כאילו שזה מה שמגדיר אותי".

אלפי תגובות והודעות הגיעו לדדון וגם אלינו, ביניהן לא מעט ביקורות על הטיפולים שניסתה, על מטפלים שפגעו לה בעור הפנים ושאר ניסיונות להאשים מישהו במצב שנקלעה אליו. דדון החליטה להגיב על הדברים בפוסט נוסף.

"חשוב לי לציין תגובות כאלה ואחרות ולכתוב אין קשר לקוסמטיקאיות או למקומות בהן טופלתי. אני לא מטופלת כבר חודשים ולא קיבלתי טיפול שפגע בעור שלי מאף גורם. אין לי שום כוונתי להזיק למי שהשקיע ונתן מעצמו בשבילי, נתקלתי רק במקצועיות ואהבה".

הדוגמנית בת ה-36 הוסיפה: "תודה לכולם על ההמלצות ואלפי ההודעות, שמחה שחיזקתי והעצמתי, אין ספק שנתתם לי הרבה כוח בעזרת המילים שלכם. אל תשכחו פרופורציות, זה שטויות וזה עובר. אין מושלם ואין שלם וגם להגיע לשם זה תהליך מייגע, אבל כמו שריר הוא דורש תחזוקה והעצמה".

 

נטלי דדון על החשיפה של הפנים, פברואר 2020
נטלי דדון על החשיפה של הפנים, פברואר 2020 | צילום: מתוך סטורי

כזכור, דדון ידוע בנטייה שלה לשתף גם במה שפחות נוצץ ואסתטי כשבעבר כבר ריגשה אותנו בעבר כשחשפה את הגוף שלה (הלא מושלם, שלא חזר לעצמו תוך שבוע כמו שנהוג להציג) בבגד ים מיד אחרי הלידה של בנה. אתמול הצליחה לעשות זאת שוב.