דרך האינסטגרם, החיים של נטלי דדון נראים רוב הזמן כמו החלום הרטוב של כולנו - עם מאות אלפי עוקבים, גוף מושלם, עסקים כיד המלך, ילד מתוק, בן זוג הורס והמון המון סטייל. הפעם היא הצליחה להפתיע אותנו במיוחד, כשהעלתה פוסט חושפני ואותנטי ביותר בו היא שיתפה את התקופה הקשה שעוברת עליה.

בכמה סרטונים שהעלתה לסטורי שלה באינסטגרם, דדון צילמה את עצמה מסירה את הפילטר מהמצלמה ומתחילה להוריד את שכבת האיפור מפניה בלייב, תוך כדי שהיא משתפת את הסיבה: "מרגיש לי צבוע לקבל כל הזמן מחמאות, שאומרים לי שאני מושלמת. שבר אותי כשמישהי אמרה לי שיש לי עור מושלם".

בזמן שהיא ממשיכה להסיר את האיפור, דדון סיפרה: "קצת מביך אותי לגעת בנושא הזה, כי זה אישיו שליווה אותי כל הילדות. כבר חודשים שאני עם רופא, קוסמטיקאית, כמויות של מייק-אפ. הכל נראה גלאם כי זה מה שאני צריכה לשדר כל הזמן. נמאס לי, העור שלי לא מושלם".

נטלי דדון ללא איפור, פברואר 2020
"נמאס לי, העור שלי לא מושלם". נטלי דדון חושפת את העור שלה בלי איפור | צילום: מתוך סטורי

"לא נעים, אבל זה מה שיש. כדורים, משחות, סבונים ואנטיביוטיקה נגד הצטלקות... איך חוזרים לגיל 16 בגיל 36?", תוהה דדון יחד עם כל עוקביה. "אני עוברת תקופה ממש מתסכלת עם הפרצוף שלי לאחרונה והוא כלי העבודה שלי. בפגישות עם אנשים אני מתכווצת בחוסר ביטחון כאילו זה כל מה שמגדיר אותי".

"ולמה אני עושה את זה עכשיו?", היא מבהירה, "כי זה צבוע להוות השראה לילדות ונערות כשהן בטוחות ששיא השלמות מתקיימת כאן ולא מבינים שלכל אחד יש את הבעיות שלו. קשה לי מאוד, אני לא גיבורה. יש לי אקנה על הפרצוף. זה מה שיש וזה יעבור, לא נותנת לזה להגדיר אותי. יש לי עוד הרבה עבודה עם עצמי מסתבר כי התסכול הוא עצום. זאת אני ואני בסדר".

כזכור, זאת לא הפעם הראשונה שפוסט כזה של דדון עושה הד תקשורתי. לפני כשלוש וחצי שנים היא חשפה את גופה בבגד ים רגע אחרי שילדה את בנה ריף רפאל. לפי התגובות של הקרובים אליה, שהפכו את האומץ שלה לויראלי כשהצטלמו ללא איפור וללא פילטר, נראה שנטלי דדון בכיוון הנכון ישר ללב שלנו.

נטלי דדון ללא איפור, פברואר 2020
מדובר בצעד שריגש אותנו במיוחד. דדון | צילום: מתוך סטורי